• Результати відбору учасників Громадської школи дієвих практик ЄС

    by  • 17.11.2015 • Новини організації • Прокоментуй!

    Ми отримали більше сорока аплікаційних форм для участі у Громадській школі дієвих практик ЄС й дякуємо усім, хто зацікавився темою та форматом заходу. Раді оголосити список відібраних учасників:

    1. Кміть Юрій,ГО “Яворівська Агенція регіонального розвитку”

    2. Гнатюк Ярослав, ГО “Покутські ініціативи”

    3. ПопфалушіДіана, РМЕО “Екосфера”

    4. Чубик Юлія, Прикарпатський фонд сталого розвитку

    5. БандураНаталія, АОМС “Єврорегіон Карпати-Україна”

    6. Костюкевич Руслан, ГО “Регіональний центр євроінтеграційних проектів”

    7. ЧейпешМілан-Микола, МГО “ЕЛСА Ужгород”

    8. Латіна Оксана, Група громадського спостереження за судами

    9. ЗеленкоВасиль, “ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДІАЛОГ”

    10. Цісінська Оксана, ГО “Інститут транскордонного співробітництва та європейської інтеграції”, ДУ “Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України”

    11. Качурець Младена, Коломийська міська організація ВГО “Громадянська мережа “ОПОРА”

    12. ЛопатаМар’ян, Громадська організація “Центр політичних консультацій та управління”

    13. Кирилич Юрій, Project#1

    14. Ляхович Микола, Чернівецька обласна громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку”

    15. Жебчук Роман, Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, ГО “Наукове товариство науковців та інтелектуальної молоді”(м.Чернівці)

    16. Хомякова  Ольга, Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля”

    17. Половко Андрій, Громадська організація  “НАДВІРНЯНСЬКА САМОПОМІЧ”

    18. Тимчишин Павло, Громадська організація “Самооборона Львівського Євромайдану”

    19. Гринішак Володимир, ГО “Надвірнянський туристично-інформаційний центр”

    20. МайбаОксана, Всеукраїнська європейська фундація “Ліга Права”

    21. Пащенко Юлія, КОМА

    22. Ютовець Оксана, Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив”

    23. Стрелюк Ольга, Львівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації “Громадянська мережа “ОПОРА”

    24. Генералюк Ганна,Громадська організація “Європейський вибір міста Старокостянтинів”

    25. Куропась Ірина, ГС “Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини”

    Резервний список:

    1. Мартиненко Леся, ГО Спілка малого та середнього бізнесу “АЛЬТЕРНАТИВА”

    2. Качмарик-Ярема Іванна, Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати-Україна”

    Учасники, що потрапили до резервного списку, будуть додатково повідомлені про можливість взяти участь у навчанні.  Нагадаємо, що Школа дієвих практик ЄС відбудеться у Львові з 23 по 26 листопада. Школа має на меті актуалізувати знання щодо реалізації Угоди про Асоціацію між Європейським Союзом та Україною (в т.ч. розбудови Поглибленої та Всеохоплюючої Зони Вільної Торгівлі, яка запрацює з наступного року), а також виробити механізми впливу громадянського суспільства на процеси у цій сфері. Окрім цього, окрема увага буде приділена менеджменту комунікацій з громадськістю («Public Communication Management»); фандрейзингу та ознайомленню з «Європейським інструментом сусідства» («European Neighbourhood Instrument»); розробці стратегії моніторингу та проектних ідей для підвищення ефективності/контролю/прозорості процесу реалізації УА/ПВЗВТ в Україні.

    Запрошуємо усіх слідкувати за перебігом Школи дієвих практик ЄС на нашій сторінці у Facebook.

     

     

     

     

    Кміть Юрій
    Гнатюк Ярослав
    Попфалуші Діана
    Чубик Юлія
    Бандура Наталія
    Мартиненко Леся
    Качмарик-Ярема Іванна
    Костюкевич Руслан
    Чейпеш Мілан-Микола
    Латіна Оксана
    Зеленко Василь
    Цісінська Оксана
    Качурець Младена
    Лопата Мар’ян
    Кирилич Юрій
    Ляхович Микола
    Жебчук Роман
    Хомякова Ольга
    Половко Андрій
    Тимчишин Павло
    Гринішак Володимир
    Майба Оксана
    Пащенко Юлія
    Ютовець Оксана
    Стрелюк Ольга