• ОПОРА шукає спостерігачів за ЗНО-2016

  by  • 07.04.2016 • Моніторинг освітньої політики • 2 коментарі

  Громадянська мережа ОПОРА оголошує відбір громадських спостерігачів для моніторингу проведення Зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році у Львівській області. Основною метою кампанії спостереження є об’єктивне оцінювання перебігу ЗНО та сприяння рівному доступу до вищої освіти.

  Для цього, спостерігачі є присутніми у пункті тестування під час перевірки знань вступників, а також під час пакування бланків відповідей до відповідних контейнерів. Про права та обов’язки громадських спотерігачів можна прочитати на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

  Зареєструватися для спостереження за ЗНО можна до 11:00 20 квітня 2015 р, заповнивши відповідну форму. Після цього, усі зареєстровані учасники повинні пройти навчальний тренінг (про місце і дату якого повідомимо пізніше).

  У разі виникнення додаткових питань звертайтеся за тел.: 254-61-63.

  Звертаємо увагу, що громадськими спостерігачами можуть бути особи, які досягли 18-річного віку, успішно пройшли навчальний тренінг та отримали посвідчення Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

  • Сергей Кузьмич

   5 мая выпускники школ здавали ЗНО по укр.языку и литературе. Ответы на ЗНО выложил кто-то в интренет в свободный доступ в ночью с 4-го на 5-е число , то есть до начала ЗНО!!!!!.

   http://rozumaka.com/vidpovidi-na-test-zno-2016-z-ukrayinskoyi-movi-i-literaturi/

   Те кто прочел заранне ответы – естественно “сдал” на высокий бал.

   Нужно отменять зно. Проводить заново. Искать кто слил. ????

  • На сайті видно чітко, що відповіді викладені 5 травня. Перші
   коментарі з’явилися теж 5 травня о 19:29. ЗНО закінчилося десь 14:30-15:00.