• Аналіз діяльності ЛМР

  Новини:

  Рекомендації щодо підвищення рівня публічності місцевого самоврядування Львова

  За результатами вимірювання рівня публічності місцевого самоврядування в 11 містах України, рейтинг муніципалітету Львова оцінено як задовільний. Для підвищення відкритості та прозорості органів та посадових осіб місцевого самоврядування, Громадянська мережа «Опора» у Львові підготувала рекомендації для всіх суб’єктів дослідження, послідовне втілення яких сприятиме запровадженню практики належного врядування у місті. Більше »

  Львівська міська рада у рейтингу публічності – третя

  publicity_Lviv_pressПід час сьогоднішньої прес-конференції аналітики Громадянської мережі ОПОРА оприлюднили результати вимірювання всеукраїнського Індексу публічності місцевого самоврядування. Дослідження, базоване на спеціально розробленій методології, презентує рівень відкритості, прозорості та підзвітності місцевого самоврядування, а саме: міського голови, виконавчих органів та депутатів – трьох основних об’єктів вимірювання.

  Більше »

  Індекс публічності у графіках

  Інфографіка, розроблена за результатами вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування, у доступній формі показує рейтинг міст та окремих суб’єктів – міських голів, виконавчих органів, депутатів міських рад. Графіки також презентують результати відповідно до трьох принципів – прозорості, відкритості й підзвітніості. Більше »

  Результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування

  Під час сьогоднішньої прес-конференції аналітики Громадянської мережі ОПОРА оприлюднили результати вимірювання всеукраїнського Індексу публічності місцевого самоврядування. Дослідження, базоване на спеціально розробленій методології, презентує рівень відкритості, прозорості та підзвітності місцевого самоврядування, а саме – міського голови, виконавчих органів та депутатів – трьох основних об’єктів вимірювання. Більше »

  Свободівці зобов’яжуть (своїх) місцевих депутатів голосувати особисто

  14 лютого цього року Олег Махніцький, колишній депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода», а тепер – народний депутат України, зареєстрував у ВРУ проект закону про внесення змін до ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» (№ 2296). Суть законопроекту – законодавчо зобов’язати і депутатів місцевих рад голосувати особисто. Більше »

  Хто та коли прозвітує перед територіальною громадою міста Львова?

  Чергове пленарне засідання депутатів Львівської міської ради, яке відбулося 10 листопада 2011 р. вкотре продемонструвало, що процес боротьби за вплив у раді між міським головою та депутатською більшістю не лише не завершився, а навпаки, щораз далі набирає обертів. Але якщо рік тому, на початку нинішньої каденції, найчисельніша фракція міської ради мала усі можливості для закріплення за собою статусу конструктивної опозиції та потужного контролера виконавчих органів ради, то на сьогодні залишається щораз менше підстав для таких очікувань. Більше »

  Тарифне протистояння у Львові: дим без вогню

  Львівська міська радаСкасування двоставкового тарифу на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення стало черговим приводом для розгортання інформаційної війни між депутатським корпусом, точніше фракцією ВО «Свобода», та органами виконавчої влади, які очолює міський голова А. Садовий. Про те, що дискусія мала більше популістський характер і була націлена на завоювання місцевого електорату, ніж намагалася вирішити конкретні проблеми стало зрозумілим під час останнього пленарного засідання депутатів Львівської міської ради, 30 червня 2011 р. Винесена на розгляд ухвала про «Встановлення сезонного (одноставкового) тарифу» не лише не скасувала діючий тариф — вона передусім показала некомпетентність ініціаторів змін та їхню неспроможність запропонувати реальні механізми вирішення проблеми. Більше »

  Звіт міського голови перед депутатами: хто в домі господар?

  19 травня 2011 р., на пленарному засіданні міський голова Андрій Садовий представив звіт про роботу виконавчих органів Львівської міської ради за 2010 рік. Більше »

  Що (не)цікавило депутатів ЛМР перед Великоднем?

  Вчора, 21 квітня, розпочала роботу третя сесія Львівської міської ради шостого скликання. Вже традиційно на початку пленарного засідання Рада відводить час на заслуховування депутатських запитів та звернень, які формуються за результатами роботи місцевих обранців у виборчих округах та зустрічей з виборцями. Якщо порівнювати з минулим засіданням, то цього разу їх було менше – 30 проти 42. Недивно, що найбільша кількість запитів була озвучена депутатами від фракції ВО «Свобода», яка формує в Раді більшість. Тим не менш, представники решти фракцій теж отримали можливість озвучити свої запити перед депутатським корпусом та міським головою. Попри те, що у Львівській міській раді представлені 12 політичних партій, вони часто висловлюють подібні позиції. Більше »

  Аналіз нового Положення про постійні комісії ЛМР

  31 березня 2011 р. на пленарному засіданні депутати прийняли Положення про постійні комісії Львівської міської ради 6-го скликання. Експерти Громадянської мережі ОПОРА проаналізували новий документ, який регулює роботу депутатських комісій, визначає їх повноваження та компетенції загалом, а також – основні функції та напрямки діяльності кожної комісії зокрема. Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3 »