• Аналіз діяльності ЛМР

  Новини:

  «100 днів Львівської міської ради VI скликання: аналіз діяльності»

  Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА раде презентувати дослідження «100 днів Львівської міської ради VI скликання: аналіз діяльності». Документ є комплексним аналізом діяльності міського голови та новообраного депутатського корпусу за період з 24 листопада 2010 до 3 березня 2011 року. Такий аналіз дав змогу виокремити тенденції та спрогнозувати подальший розвиток подій у Раді, виділити основні «центри» прийому рішень та сили, які на них впливають, вказати на проблеми, які виникають у роботі органу місцевого самоврядування, а також запропонувати конкретні рекомендації щодо покращення діяльності міської влади.
  Нижче подаємо текст дослідження: Більше »

  Про особливості затвердження стратегічних документів у Львівській міській раді

  Програми розвитку та підтримки окремих галузей, сфер, пріоритетів Львова почали виноситися на затвердження міських депутатів шостого скликання, починаючи з 30 грудня 2010 року. Програма – це комплекс взаємопов’язаних завдань і заходів, які спрямовані на розв’язання найважливіших проблем розвитку. Усього на розгляд п’яти пленарних засідань ради було винесено 10 програм. Лише три з них були позитивно проголосовані депутатами з першого разу, одразу після включення до порядку денного сесії ради, решта – відкладалися тричі, перш ніж знайшли підтримку більшості. Більше »

  Друга сесія Львівської міської ради крізь призму депутатських звернень

  Сесія Львівської міської радиКожен місцевий депутат як представник інтересів територіальної громади наділений рядом прав та повноважень, які дозволяють йому ефективніше здійснювати свої функції. Депутатське звернення та депутатський запит – ось основні інструменти роботи, якими користуються депутати місцевої ради, в тому числі – й для корегування та планування порядку денного пленарних засідань ради. Більше »

  Львівська міська рада: хто в домі господар?

  Львівська міська радаЛьвівське представництво Громадянської мережі ОПОРА розпочинає серію публікацій про роботу депутатів шостого скликання на пленарних засіданнях Львівської міської ради. Основне наше завдання – дослідити відповідність задекларованих обіцянок та передвиборчих завдань реальним крокам, діям та вчинкам, які партії втілюють на практиці.

  Попри те, що у Львівській міські раді представлено 11 політичних сил, основним гравцем тут залишається ВО «Свобода», яке налічує 55 депутатів з 90. Тому, забігаючи наперед, вже тепер можна зробити висновок, що більшість публікацій стосуватимуться сесійних рішень та голосувань саме цього об’єднання, проте позиції інших політичних сил теж знайдуть своє відображення. Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3 »