• Спостереження за виборами

  Новини:

  Рейтинги, війна, “зрада” й “перемога” – основні теми прийдешніх виборчих кампаній

  Що таке “маніпуляція” у правовій, етичній, суспільно-політичній площині, якими є сучасні інструменти впливу на громадську думку, а також, хто та як маніпулює думками суспільства в передчутті президентських виборів 2019. Про це 19 лютого дискутували експерти в рамках засідання громадського прес-центру “Вибори Президента-2019”. Більше »

  Тенденції виборчої кампанії у об’єднаних територіальних громадах на Львівщині

  29 жовтня 2017 року відбудуться перші вибори у 201 об’єднаній територіальній громаді. Найбільша кількість перших виборів у об’єднаних громадах відбувається у Дніпропетровській (19) та Волинській областях (19), натомість у Закарпатській  та Миколаївській областях відбувається виборчий процес лише у одній громаді.

  На Львівщині перші місцеві вибори відбудуться у 8 громадах, серед яких дві міські (Рудківська, Великомостівська), дві селищні – Щирецька та Славська, та чотири сільські – Волицька, Солонківська, Підберізцівська та Воютицька. Спостерігачі ОПОРИ забезпечують незалежне і позапартійне спостереження на перших місцевих виборах у об’єднаних територіальних громадах, охоплюючи моніторингом кожну з них.
  Більше »

  Досудові розслідування злочинів проти виборчих прав громадян на чергових місцевих виборах 2015 року

  За даними ОПОРИ, отриманими протягом липня – жовтня 2016 р., на чергових місцевих виборах в Україні було розпочато 422 кримінальних провадження за статтями 157-160 Кримінального кодексу України. Більше »

  Аналіз фінансових звітів політичних партій і кандидатів на Львівщині

  Пропонуємо Вашій увазі кількісно-якісний аналіз проміжних й остаточних звітів політичних партій з виборів до Львівської обласної та міської ради і кандидатів на посаду міського голови Львова за підсумками місцевих виборів 2015 року. Більше »

  У Львові голова ДВК хотів у незаконний спосіб швидше здати протокол

  Голова ДВК №462098 всіляко намагався пришвидшити процес здачі протоколів у ТВК. Для цього чоловік підготував два примірники протоколів, взяв з собою печатку, всупереч п. 11 ст. 82 ЗУ “Про місцеві вибори”, та разом зі ще одним членом комісії зібрався у районну виборчу комісію. Більше »

  На дільниці у Львові дівчина сфотографувала бюлетень

  На дільниці №462099 (вул. Скидана, 18) зафіксовано факт фотографування бюлетеня у кабінці. Дівчина стверджує, що фотографувала бюлетень без певної мети. Більше »

  У Львові голосування розпочалося спокійно

  У Львові спостерігачі ОПОРИ відзначають вчасну та добре організовану діяльність членів дільничних виборчих комісій. Більше »

  Львівська обласна комісія отримала усі протоколи з виборів до обласної ради

  Вчора о 20:30 Львівська обласна виборча комісія прийняла уточнені протоколи останніх 5-ти округів до обласної ради. Протоколи привезли члени Яворівської районної комісії. Більше »

  Незаконна агітація у Львові: агітки в комунальних та державних установах

  Сьогодні у державних та комунальних установах Львова помічено ще два випадки незаконної агітації у вигляді розповсюдження передвиборчих матеріалів. Мова йде про першу міську поліклініку на вул. Руській та Личаківський районний відділ Державної міграційної служби. Більше »

  ОПОРА навчила львівську поліцію реагувати на порушення

  На запрошення керівництва патрульної служби Львова представники ОПОРИ два дні поспіль – 20 та 21 жовтня – читали тренінги для поліцейських. Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3 ... 20, »