• Спостереження за виборами

  Новини:

  Директор школи у Стрию агітує за себе на роботі

  Спостерігачі ОПОРИ зафіксували в Стрию Львівської області незаконну агітацію у приміщенні школи. Більше »

  У Самборі за кандидата агітують діти

  У Самборі Львівської області спостерігач ОПОРИ зафіксував  роздачу агітаційних матеріалів дітьми приблизно 13-15 років.Серед матеріалів були газета, листівка та календарик. Більше »

  ОПОРА ледь не з’явилася у бюлетені до Новороздільської міської ради

  13  жовтня о 18:00 відбулось  перше  засідання  Новороздільської  міської  ТВК у новому складі. Нагадаємо, попередній склад комісії був розпущений ЦВК через грубе порушення законодавства. Під час засідання комісія проводила повторне жеребкування порядку розміщення партій в бюлетені. До списку партій, через некомпетентність МВК, потрапила і мережа ОПОРА. Більше »

  Суд відмовив «Громадянській позиції» у задоволенні позову проти Яворівської міської комісії

  1 жовтня 2015 року Яворівська міська виборча комісія прийняла рішенням про відмову у реєстрації кандидатів у депутати Яворівської міської ради від місцевої організації політичної партії «Громадянська позиція». Більше »

  Майже всі голови РДА Львівщини братимуть участь у виборах

  Більшість голів районних державних адміністрацій Львівщини балотуватимуться до районних рад на виборах 25 жовтня. Сам же голова ЛОДА Олег Синютка очолив виборчий список БПП «Солідарність» до обласної ради. Разом з Синюткою до обласної ради також балотуються голови Радехівської, Самбірської та Городоцької районних адміністрацій. Цікаво, що голова Самбірської РДА Олег Домчак кандидує відразу і в районну, і в обласну ради. Більше »

  Наскільки поріділи списки кандидатів до Львівської обласної ради

  На засіданні Львівської обласної виборчої комісії вчора, 6 жовтня, в останній дозволений законом день прийняття комісією рішення про скасування реєстрації кандидатів, були прийняті рішення про скасування реєстрації 10 кандидатів від 7 партій з наступним виключенням їх зі списків. Більше »

  Розпочинаємо відбір громадських спостерігачів за виборами 25 жовтня

  Громадянська мережа ОПОРА розпочинає відбір незалежних громадських спостерігачів у Львівській області.  Більше »

  УКРОП подав до суду на Стрийську міську виборчу комісію

  Члени Стрийської міської виборчої комісії відмовили у реєстрації двом кандидат зі списку політичної партії «УКРОП» через те, що їх висунули в одному і тому ж окрузі. «УКРОП» оскаржує рішення комісії у суді. Більше »

  У Львові за крісло мера змагатимуться лише 11 кандидатів

  У Львівській міські виборчій комісії спостерігачам ОПОРИ повідомили, що офіційно зареєстрованими кандидатами на міського голову Львова є 11 осіб. Це на 10 кандидатів менше, аніж на виборах 2010 року. Більше »

  Старосамбірська РВК відмовила партії у реєстрації через недотримання гендерної квоти

  За повідомленням спостерігачів ОПОРИ, Старосамібрська районна виборча комісія відмовила у реєстрації місцевому осередку політичної партії «Наш край». Причиною стало недотримання партією гендерної квоти. Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3, 4 ... 20, »