• Спостереження за виборами

  Новини:

  Україна за 90 днів до виборів

  Україна за 90 днів до виборів - Громадянська мережа ОПОРА

  19 жовтня в інформаційній агенції Інтерфакс відбулася прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА: «Україна за 90 днів до виборів». Громадянська мережа ОПОРА розпочинає загальнонаціональну кампанію довготермінового громадського спостереження за виборами Президента України 2010.

  Протягом 90 днів виборчих перегонів на всій території України працюватиме 82 довготермінових спостерігача, що аналізуватимуть рівень організаційної підготовки до дня виборів, дотриманням законодавчих норм кандидатами та учасниками виборчого процесу, агітаційну складову кампанії. В день виборів 1000 короткотермінових спостерігачів ОПОРИ будуть залучені до паралельного підрахунку голосів, що дасть можливість на ранок після дня голосування оприлюднити інформацію щодо переможців з похибкою 2,61 %. Паралельний підрахунок буде репрезентативним по Україні, але не відображатиме результат голосування в окремо взятих регіонах.

  Більше »

  Виборчі перегони 2009-2010: погляд експертів

  Виборчі перегони 2009-2010: погляд експертів

  Сьогодні 14 жовтня 2009 року у Львові відбулася прес-конференція «Центру політичних досліджень» присвячена президентським перегонам, що мають стартувати 19 жовтня. У прес-конференції взяли участь відомі львівські політологи та соціологи: Анатолій Романюк, Наталія Зайцева-Чіпак, Юрій Шведа та Любомир Скочиляс. Попри анонсовану тему – «Електоральні диспозиції на старті виборчої кампанії», основну увагу під час прес-конференції організатори зосередили на особливостях та проблемах президентської виборчої кампанії.

  Більше »

  Інтернет мобілізація: ти нам потрібен!

  Інтернет мобілізація: ти нам потрібен!

  Громадянська мережа ОПОРА шукає волонтерів для участі у першій в історії Україні кампанії з Інтернет-мобілізації. Активісти  матимуть можливість пройти  одноденний тренінг щодо практик роботи з новітніми медіа. Активна діяльність розпочнеться в листопаді та триватиме  до 18 січня 2010 року.

  Більше »

  « Сторінка 1 ... 18, 19, 20, »