• Спостереження за виборами

  Новини:

  Новороздільська міська комісія відмовила двом партіям у реєстрації

  1 жовтня в останній день реєстрації кандидатів у депутати у міську раду Новороздільська міська виборча комісія відмовила у реєстрації двом політичним партіям – “Демократичний альянс” та “За конкретні справи”. Більше »

  У Львові пенсіонерів підкуповували хлібом

  Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували агітацію кандидата у депутати Львівської міської ради від політичної партії «Громадянська позиція» Назара Палідовича,  що супроводжувалася безкоштовною роздачею хлібобулочних виробів людям пенсійного віку. Більше »

  Львів поділили на виборчі округи

  На своєму вчорашньому засіданні Львівська міська територіальна виборча комісія визначила межі округів у Львові, у яких будуть обиратися депутати міської ради. Чинне законодавство про місцеві вибори визначає ряд вимог до такого розподілу – зокрема, нерозривність меж та максимально наближену до середньої в окрузі кількість виборців. Чи дотрималася цього Львівська ТВК, дослідили експерти Громадянської мережі ОПОРА. Більше »

  Виборчий процес на Львівщині: аналіз перших тенденцій від громадських спостерігачів

  Зі стартом виборчого процесу Громадянська мережа ОПОРА розпочала довготермінове спостереження за перебігом виборів у Львівській області. Перші підсумки моніторингу мережа презентувала під час прес-конференції 17 вересня. Більше »

  Формування складу міських, селищних і сільських ТВК на прикладі трьох районів Львівської області

  На прикладі Городоцького, Жовківського та Яворівського району можна легко простежити, хто із суб’єктів виборчого процесу скористався наданим їм Законом[1] правом взяти участь у формуванні ТВК для виборів до міських (районного значення), селищних і сільських рад. Як бачимо, у цьому випадку таких суб’єктів 21, серед яких п’ять партій, які мають власну фракцію у парламенті, а також місцеві організації політичних партій. Більше »

  АНОНС. «Виборчий процес на Львівщині: аналіз перших тенденцій від громадських спостерігачів»

  17 вересня о 13:00 Громадянська мережа ОПОРА запрошує журналістів у Львівський прес-клуб (пр. Шевченка, 11) на прес-конференцію «Виборчий процес на Львівщині: аналіз перших тенденцій від громадських спостерігачів». Більше »

  Проблеми Яворівської ТВК: несформовані ТВК, неналежне діловодство та втручання в роботу сторонніх осіб

  11 вересня 2015 року Яворівська районна виборча комісія провела своє друге засідання, на якому безуспішно намагалася сформувати склад селищних і сільських ТВК. Більше »

  Хто працюватиме у ТВК Львівської області: аналіз складу комісій

  За результатами жеребкування, проведеного ЦВК 5 вересня, сформовано склади[1] територіальних виборчих комісій обласного, районного рівня, а також ТВК у обласному центрі та містах обласного значення. Відповідно до процедури, на Львівську область припало 30  територіальних комісій. Майже всі комісії були сформовані у максимально можливому складі – 18 членів. Винятками стали Моршинська міська ТВК (15 членів), Бориславська міська ТВК (16 членів), Дрогобицька (17), Самбірська (15) та Стрийська (15) районні ТВК.

  Більше »

  Розподіл кількості округів. Короткий аналіз на прикладі Львівської області

  Відповідно до частини 1 статті 17 Центральна виборча комісія до 4 вересня визначає кількість територіальних виборчих округів, що мають бути утворені комісіями відповідного рівня для організації виборів депутатів усіх місцевих рад. Кількість округів, яка утворюється на території багатомандатного виборчого округу, повинна збігатися з кількістю депутатів, що обираються до цих рад. Наприклад, для організації виборів до Львівської обласної ради таких округів буде утворено 84, а їхні межі співпадатимуть з межами районів та міст обласного значення. Більше »

  Новоствореній депутатській групі «УКРОП» у ЛМР подарували гречку

  Сьогодні, 27 серпня, на початку чергового засідання Львівської міської ради, міський голова Андрій Садовий оголосив про створення нової депутатської групи «УКРОП». Депутати з фракції «Свобода» своєрідно відреагували на таку новину, подарувавши членам новоствореної депгрупи два пакети гречки. Таким чином, депутати вирішили нагадати про поширений метод непрямого підкупу, який партія «УКРОП» застосовувала на липневих виборах у Чернігові. Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3, 4, 5 ... 20, »