• Публікації

  Надрукували:
  Написали:

  Cумісність голосувань Львівської міської ради. Як голосують фракції і депутати протягом VІІ скликання

  У рамках проекту «Депутати місцевих рад. Атестація» ми продовжуємо аналізувати діяльність депутатського корпусу Львівської міської ради. Цього разу ми вирішили з’ясувати, як корелюються голосування фракцій між собою. Більше »

  Прийоми громадян депутатами ЛМР: де, коли і як? Частина 1

  У рамках комплексного моніторингу діяльності депутатів місцевих рад, який проводить Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА у Львові в рамках проекту “Атестація депутатів місцевих рад”, було проаналізовано інформацію про прийом громадян депутатами Львівської міської ради. Більше »

  Парламентські партії vs виборці Львівщини. Як знайти спільну мову на локальному рівні?

  Партійний ландшафт Львівської області є напрочуд плюралістичним та різноманітним. В регіоні відсутні одна чи декілька домінуючих партій, які користуються переконливою підтримкою виборців і можуть одноосібно реалізовувати політичні рішення в місцевих радах. Рішення приймаються в умовах постійних політичних торгів, взаємної критики та ситуативних компромісів між найбільшими фракціями в місцевих радах (БПП “Солідарність” і “Самопоміч”), які, в обмін на посади та преференції, забезпечують собі політичну підтримку з боку менших партій. Винятком є Львівська міська рада, де виразно хоча й не одноосібно, домінує “Самопоміч”. Більше »

  Електронна публікація “Індекс публічності місцевого самоврядування 2014”

  Команда Львівського представництва Громадянської мережі “ОПОРА” рада презентувати електронну та друковану версію публікації “Індекс публічності місцевого самоврядування 2014”. Видання підготовлено в рамках вимірювання публічності місцевого самоврядування у 24 обласних центрах України, яке проходило у липні-вересні 2014 р.  Більше »

  Реєструємося на ЗНО-2014 правильно

  Терміни реєстрації на ЗНО 2014 року перетнули екватор, однак більшість цьогорічних вступників не поспішають визначатися із предметами для проходження стандартизованого тестування. Щоб прискорити цей процес, а також допомогти абітурієнтам розібратися у процедурах реєстрації, Громадянська мережа ОПОРА підготувала відповідний інформаційний плакат. Тож, пропонуємо Вашій увазі чотири основні кроки для отримання необхідних документів для участі у тестуванні цього року:

  zno

   

  Детальніше з порадами щодо реєстрації на ЗНО-2014, радимо ознайомитися тут.

  Звіт за результатами вимірювання Індексу публічності

  індексШановні колеги! Пропонуємо Вашій увазі Всеукраїнський звіт за результатами вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування. Більше »

  Зарахування до ВНЗ поза процедурою: скільки абітурієнтів цим скористалося?

  Doslidgennia_wave17 жовтня експерти Громадянської мережі ОПОРА презентували «Дослідження результатів зарахування абітурієнтів на кожному з етапів конкурсного відбору». Потреба у проведенні ґрунтовного аналізу процесу відбору студентів до вищих навчальних закладів виникла після чисельних звернень абітурієнтів на телефон «гарячої лінії» зі скаргами на зарахування на місця державного замовлення вступників із нижчими балами, ніж у них. Проблема була викликана тим, що у так званій «четвертій хвилі», за наявності вільних бюджетних місць, студентами ставали ті абітурієнти, які подали до вишів оригінали документів. Натомість, вступники з вищими балами, які не володіли інформацією про можливість бути зарахованими на бюджетні місця – втратили такі шанси. Окрім скарг, отриманих від абітурієнтів на телефон «гарячої лінії», про таку тенденцію також свідчать результати дослідження, проведеного мережею ОПОРА. Більше »

  Результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування

  Під час сьогоднішньої прес-конференції аналітики Громадянської мережі ОПОРА оприлюднили результати вимірювання всеукраїнського Індексу публічності місцевого самоврядування. Дослідження, базоване на спеціально розробленій методології, презентує рівень відкритості, прозорості та підзвітності місцевого самоврядування, а саме – міського голови, виконавчих органів та депутатів – трьох основних об’єктів вимірювання. Більше »

  ОПОРА проаналізувала ефективність депутатів-мажоритарників Львівщини

  Сьогодні Громадянська мережа ОПОРА презентувала результати дослідження щодо ефективності народних депутатів-мажоритарників від Львівської області за перше півріччя їхньої діяльності у Верховній раді України. Загалом аналітики мережі оцінили діяльність депутатів у контексті  підготованих ними законопроектів та їх відповідності задекларованим обіцянкам, викладеним у передвиборчих програмах; кількості поданих депутатських запитів; відвідуваності пленарних засідань та засідань комітетів. Більше »

  Путівник абітурієнта 2013: архітектура (оновлено)

  Громадянська мережа ОПОРА продовжує серію публікацій про умови та процедури вступу на різні напрями підготовки до вищих навчальних закладів України у 2013 році. Метою таких досліджень є поінформувати абітурієнтів та їхніх батьків про особливості та відмінності вступу до різних ВНЗ в межах однієї спеціальності. Пропонуємо Вашій увазі наступний путівник  про умови та процедури вступу на для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з «архітектури» (6.060102).

  Повну версію Путівника у форматі PDF можна завантажити тут: Putivnyk_architecture

  Оновлену інформацію про умови вступу у 2013 р. за напрямком підготовки “Архітектура” у форматі PDF можна завантажити тут: станом на 26.04.2013

  « Сторінка 1 »