• Одномандатний виборчий округ № 120

  Центр: м. Городок
  Кількість виборців – 154 134.
  Кількість дільниць – 248 (в тому числі 4 спеціальних виборчих дільниці).
  Межі – Городоцький район (74 виборчі дільниці), Мостиський район (88 виборчих дільниць), частина Самбірського району (86 виборчих дільниць).

  Коментар: Межі округу майже не відрізняються від 2002 року. До округу відноситься уся територія Городоцького, Мостиського і майже увесь Самбірський район (окрім м. Самбір і трьох сіл). Порівняно з 2002 роком з округу №120 виключили місто Самбір, яке тепер належить до округу №125 з центром у Старому Самборі. Натомість до округу з центром у Городку відійшло декілька сіл Самбірського району (смт Дубляни, Бісковичі, Блажів, Велика Озимина, Викоти, Вільшаник, Воютичі, Городище, Корналовичі, Кульчиці, Монастирець, Ралівка, Чуква), які раніше належали до Старосамбірського округу.

  Повернутися до мапи

  • Bogdan

   Настільки брудних, в плані підкупу виборів я ще не бачив.  Мені вже 40 років. за цей період я неодноразово приймай участь у виборах у якості спостерігачів та довірених осіб, але як вів свою передвиборчу кампанію кандидат Дубневич я ще не бачив. Ще за пів року він почав підкуп виборців. Почав з того що близько 40-60 священнослужителіав за свій рахунов повіз до Єрусалиму. Майже в кожну церкву виділив якісь кошти. В більшості шкіл округу надав якісь подарунки. Організовував Козацькі забави та інші народні заходи. Це все вплинуло на виборця. Я вважаю що Я.Дубневич, як кандидат в Народні депутати вчинив злочин, і прокуратура повинна вказати йому його місце.

  • Про всі випадки, про які ви пишете, нам відомо. Проте, через недосконалість законодавства виборець не може подати до суду за вказаними фактами. Вірніше, може, але ймовірність якогось логічного вирішення такого судового позову мінімальна.