• Одномандатний виборчий округ № 125

  Центр – місто Старий Самбір.
  Кількість виборців – 164 027.
  Кількість дільниць – 265 (в тому числі 14 спеціальних виборчих дільниць).
  Межі – Сколівський район (57 виборчих дільниць), Старосамбірський район (119 виборчих дільниць), Турківський район (66 виборчих дільниць), Самбірський район (3 виборчі дільниці), м. Самбір (20 виборчих дільниць).

  Коментар: Межі округу дещо змінилися за рахунок включення до його складу м. Самбір (який у 2002 році належав до іншого округу з центром у м. Городок) і виключення кількох населених пунктів Самбірського району (смт Дубляни, Бісковичі, Блажів, Велика Озимина, Викоти, Вільшаник, Воютичі, Городище, Корналовичі, Кульчиці, Монастирець, Ралівка, Чуква). Таким чином, до округу №125 повністю входять три райони – Сколівський, Старосамбірський і Турківський. Тоді як з Самбірського району до округу №125 віднесено лише районний центр (м. Самбір) і три села (Ваньовичі, Дубрівка, Стрілковичі), які утворюють сполучну смугу між Старосамбірським районом і м. Самбором.

  Повернутися до мапи

  • boyko

   Вибори обіцяють бути веселими. Місцевий “фірташ” Лопушанський не зходить з екрану ЗІКу. Думаю не за дякую. Тепер ще й Фурдичко з ним. А цього злодюжку тут добре памятають… Цікаво, а що спільного і патріота, КУНівця Лопушанського з кучмістом Фурдичком???

  • Ssgsg

   Ігор Пукшин….ВПЕРЕД,,,!!!Лопушанського геть1!!!

  • rrr

   Ти помилився правильно – Ігор Тушкін 

  • Sambir4anka

   Лопушанський найкращий,я думаю багато людей його підтримає.

  • Ярослав

   Дорогі краяни! Ми вже мали різних депутатів у ВР, та наш район кращим не став-хіба іще гіршим. На мою думку, що треба все таки обирати свого, Андрія Лопушанського. Голосуймо за нього, не прогадаємо. Кращого на сьогоднішній день немає. Слава Україні!