• Індекс публічності місцевого самоврядування

  З листопада 2012 р. організація реалізовує проект, метою якого є розробка та впровадження “Індексу публічності” – практичного інструменту для комплексної оцінки рівня прозорості, відкритості та підзвітності муніципальних інституцій у їхній взаємодії з мешканцями. В цілому вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування націлене на те, щоб зрозуміти, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітету, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування в цей процес. 

  У цьому розділі можна ознайомитися детальніше з напрацюваннями, а також заходами, які були організовані в рамках кампанії вимірювання Індексу публічності. Проект здійснюється за підтримки Європейського Союзу.

  Конкурс на найкращий відеоролик «Публічність влади: вимагай більшого!»

  В рамках всеукраїнської ініціативи з вимірювання Індексу публічності, Громадянська мережа ОПОРА оголошує конкурс на найкращий ролик про відкритість місцевого самоврядування. Більше »

  Результати відбору організацій-партнерів для вимірювання Індексу публічності

  Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА раде оголосити перелік громадських організацій, яких запрошено до участі у вимірюванні Індексу публічності місцевого самоврядування. Більше »

  Звіт за результатами вимірювання Індексу публічності

  індексШановні колеги! Пропонуємо Вашій увазі Всеукраїнський звіт за результатами вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування. Більше »

  Звіти за результатами вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування

  Індекс публічності – це практичний інструмент, що дозволяє всесторонньо оцінити та порівняти між собою рівень прозорості, відкритості та підзвітності муніципальних інституцій у їхній взаємодії з мешканцями. В цілому вимірювання Індексу публічності націлене на те, щоб зрозуміти, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітету, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування в цей процес. Результатом такого дослідження є рейтинг публічності місцевих рад та, зокрема, міських голів, виконавчих органів й депутатів. Окрім цього, підготовлено всеукраїнський та регіональні звіти, в яких описано отримані муніципалітетом оцінки та запропоновано рекомендації щодо підвищення рівня публічності. Більше »

  Рекомендації щодо підвищення рівня публічності місцевого самоврядування Львова

  За результатами вимірювання рівня публічності місцевого самоврядування в 11 містах України, рейтинг муніципалітету Львова оцінено як задовільний. Для підвищення відкритості та прозорості органів та посадових осіб місцевого самоврядування, Громадянська мережа «Опора» у Львові підготувала рекомендації для всіх суб’єктів дослідження, послідовне втілення яких сприятиме запровадженню практики належного врядування у місті. Більше »

  Львівська міська рада у рейтингу публічності – третя

  publicity_Lviv_pressПід час сьогоднішньої прес-конференції аналітики Громадянської мережі ОПОРА оприлюднили результати вимірювання всеукраїнського Індексу публічності місцевого самоврядування. Дослідження, базоване на спеціально розробленій методології, презентує рівень відкритості, прозорості та підзвітності місцевого самоврядування, а саме: міського голови, виконавчих органів та депутатів – трьох основних об’єктів вимірювання.

  Більше »

  Прес-конференція у Львові: «Яка міська рада найвідкритіша? Результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування»

  Громадянська мережа ОПОРА має приємність запросити Вас на прес-конференцію, присвячену презентації результатів Всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Захід відбудеться 4 жовтня об 11 годині в приміщенні Львівського прес-клубу (пр. Шевченка, 11). Більше »

  Індекс публічності у графіках

  Інфографіка, розроблена за результатами вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування, у доступній формі показує рейтинг міст та окремих суб’єктів – міських голів, виконавчих органів, депутатів міських рад. Графіки також презентують результати відповідно до трьох принципів – прозорості, відкритості й підзвітніості. Більше »

  Результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування

  Під час сьогоднішньої прес-конференції аналітики Громадянської мережі ОПОРА оприлюднили результати вимірювання всеукраїнського Індексу публічності місцевого самоврядування. Дослідження, базоване на спеціально розробленій методології, презентує рівень відкритості, прозорості та підзвітності місцевого самоврядування, а саме – міського голови, виконавчих органів та депутатів – трьох основних об’єктів вимірювання. Більше »

  «Яка з міських рад найпрозоріша? Результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування» (анонс)

  indexГромадянська мережа ОПОРА має приємність запросити Вас на прес-конференцію, присвячену презентації результатів всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Захід відбудеться 1 жовтня об 11:30 в прес-залі інформаційного агентства УНІАН (вул. Хрещатик, 4). Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3 »