• Індекс публічності місцевого самоврядування

  З листопада 2012 р. організація реалізовує проект, метою якого є розробка та впровадження “Індексу публічності” – практичного інструменту для комплексної оцінки рівня прозорості, відкритості та підзвітності муніципальних інституцій у їхній взаємодії з мешканцями. В цілому вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування націлене на те, щоб зрозуміти, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітету, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування в цей процес. 

  У цьому розділі можна ознайомитися детальніше з напрацюваннями, а також заходами, які були організовані в рамках кампанії вимірювання Індексу публічності. Проект здійснюється за підтримки Європейського Союзу.

  28 вересня – Міжнародний день Права знати: як відзначатимуть в Україні

  Poster_ENG+Кожного року 28 вересня громадські організації усього світу святкують Міжнародний день Права знати. У цей день вони проводять акції, конференції, тренінги та інші заходи, присвячені доступу до інформації, тим самим популяризуючи право громадян знати та отримувати соціально важливу інформацію.

  Міжнародний день Права Знати започаткований у 2002 році на конференції, яка зібрала в одному приміщенні різні громадські організації та ініціативи, що працювали у полі доступу до публічної інформації та відстоювали право громадян «знати». Саме тоді було засновано Мережу захисників свободи інформації (The Freedom of Information Advocates Network, FOIAnet), а 28 вересня визначено як День права знати. Більше »

  Стартувала робота над вимірюванням Індексу публічності місцевого самоврядування

  23-25 травня 2013 р. у Львові відбулася зустріч представників громадських організацій, які долучаться до вимірювання рівня публічності місцевого самоврядування в Україні та сформують рейтинг прозорості, відкритості та підзвітності міських рад в десяти обласних центрах України – Донецьку, Івано-Франківську, Луганську, Луцьку, Одесі, Рівному, Ужгороді, Харкові, Черкасах та Чернігові. Більше »

  Сформовано мережу партнерів для вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування

  Львівське представництво Громадянської мережі “ОПОРА” щиро дякує усім аплікантам за виявлене зацікавлення до ініціативи щодо вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Ми раді оголосити перелік партнерських організацій, з якими будемо спільно проводити дослідження:  Більше »

  ОПОРА запрошує громадські організації долучитися до щорічного вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування

  indexЛьвівське представництво Громадянської мережі ОПОРА розпочинає всеукраїнську кампанію щорічного вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування. Основною метою такої ініціативи є комплексно оцінити та порівняти рівень публічності депутатів, міських голів та виконавчих органів місцевих рад в Україні на основі спеціально розробленої методології. Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3 »