• Навчання громадському контролю

  Новини:

  Прийоми громадян депутатами ЛМР: де, коли і як? Частина 1

  У рамках комплексного моніторингу діяльності депутатів місцевих рад, який проводить Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА у Львові в рамках проекту “Атестація депутатів місцевих рад”, було проаналізовано інформацію про прийом громадян депутатами Львівської міської ради. Більше »

  РЕЄСТРАЦІЮ НА НАВЧАННЯ У ГРОМАДСЬКІЙ ШКОЛІ ДІЄВИХ ПРАКТИК ЄС ВІДКРИТО!

  Активні громадяни та агенти змін з усіх регіонів України запрошуються до подання заявок на участь у першому етапі Громадської Школи Дієвих Практик ЄС! Більше »

  ОПОРА запрошує на Громадську школу дієвих практик ЄС

  В рамках партнерства з Інститутом Європейської Політики (Берлін, Німеччина) та Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів, Україна) Громадянська мережа ОПОРА запрошує громадських активістів на навчання у Школі дієвих практик ЄС. Більше »

  Львів зайняв 11 сходинку у Індексі публічності місцевого самоврядування

  В рейтингу публічності органів і посадових осіб місцевого самоврядування у 2015 році Львів залишився на тому ж, одинадцятому місці, що і у 2014. Однак у відсотковому відношенні це лише на 4% краще ніж минулого року, та на 8% гірше, ніж у 2013. Перші місця в рейтингу 2015 року з покращеними результатами цьогоріч зайняли Івано-Франківська (71%), Вінницька (70%) та Київська (69%) міські ради. Більше »

  Найбільша проблема Львівської міської ради – звітування, – результати дослідження Індексу публічності

  В рейтингу публічності органів і посадових осіб місцевого самоврядування у 2015 році Львів залишився на тому ж, одинадцятому місці, що і у 2014. Однак у відсотковому відношенні це лише на 4% краще ніж минулого року, та на 8% гірше, ніж у 2013. Більше »

  Анонс. Індекс публічності 2015: Чому Львівська міська рада знову не перша?

  Громадянська мережа ОПОРА запрошує журналістів на прес-конференцію щодо результатів вимірювання Індексу публічності місцевих рад. Захід відбудеться в Львівському Прес-клубі (пр. Шевченка, 11) 30 вересня 2015 року об 11:00. Більше »

  Індекс публічності 2015: всеукраїнська презентація рейтингу місцевих рад

  Громадянська мережа ОПОРА запрошує журналістів на прес-конференцію щодо результатів вимірювання Індексу публічності місцевих рад. Захід відбудеться в прес-центрі інформаційного агентства УНІАН (вул. Хрещатик, 4) 30 вересня 2015 року об 11:30. Більше »

  Індекс публічності 2015: вимірювання стартувало!

  Цього року, як і попереднього, мережа партнерів з вимірювання Індексу публічності місцевих рад визначить, який же муніципалітет в Україні працює найпрозоріше та найвідкритіше. Над дослідженням працюватиме 22 громадські організації, які протягом наступних трьох місяців будуть моніторити діяльність рад у своїх містах. Більше »

  Результати відбору організацій-партнерів для вимірювання Індексу публічності

  Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА раде оголосити перелік громадських організацій, яких запрошено до участі у вимірюванні Індексу публічності місцевого самоврядування. Більше »

  Львівська міліція на захисті спадщини ЮНЕСКО

  namet_EuromaidanТак виглядає, що ініціатором позову про заборону права на мирні зібрання у Львові є Головне управління МВС у Львівській області. І нехай не вводить нас в оману те, що формально головним позивачем виступав Відділ охорони культурної спадщини Львівської ОДА.  Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3, 4 »
  • Дуже гарне відео!!!! спогади, спогади…. надіюся, що МСЗ Польщі буде це дивитися 🙂

   Школа повинна тривати – а середовище активістів громадського контролю множитися!