• Навчання громадському контролю

  Новини:

  Індекс публічності у графіках

  Інфографіка, розроблена за результатами вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування, у доступній формі показує рейтинг міст та окремих суб’єктів – міських голів, виконавчих органів, депутатів міських рад. Графіки також презентують результати відповідно до трьох принципів – прозорості, відкритості й підзвітніості. Більше »

  Результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування

  Під час сьогоднішньої прес-конференції аналітики Громадянської мережі ОПОРА оприлюднили результати вимірювання всеукраїнського Індексу публічності місцевого самоврядування. Дослідження, базоване на спеціально розробленій методології, презентує рівень відкритості, прозорості та підзвітності місцевого самоврядування, а саме – міського голови, виконавчих органів та депутатів – трьох основних об’єктів вимірювання. Більше »

  «Яка з міських рад найпрозоріша? Результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування» (анонс)

  indexГромадянська мережа ОПОРА має приємність запросити Вас на прес-конференцію, присвячену презентації результатів всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Захід відбудеться 1 жовтня об 11:30 в прес-залі інформаційного агентства УНІАН (вул. Хрещатик, 4). Більше »

  Запрошуємо на тренінг! Watchdog organizations: вартові демократії та належного врядування

  Ініціатива Вуличний університет у Львові та Громадянська мережа “Опора” запрошують на тренінг “Watchdog organizations: вартові демократії та належного врядування”Більше »

  Сформовано мережу партнерів для вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування

  Львівське представництво Громадянської мережі “ОПОРА” щиро дякує усім аплікантам за виявлене зацікавлення до ініціативи щодо вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Ми раді оголосити перелік партнерських організацій, з якими будемо спільно проводити дослідження:  Більше »

  ОПОРА запрошує громадські організації долучитися до щорічного вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування

  indexЛьвівське представництво Громадянської мережі ОПОРА розпочинає всеукраїнську кампанію щорічного вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування. Основною метою такої ініціативи є комплексно оцінити та порівняти рівень публічності депутатів, міських голів та виконавчих органів місцевих рад в Україні на основі спеціально розробленої методології. Більше »

  Де закінчуються революції або про що промовчав Джин Шарп

  Взявся читати допис «Как завершить революцію» (http://blogs.korrespondent.net/users/blog/orysiaua/a98045) лише зі сподіванням знайти відповідь на поставлене питання. Але запропоновані Орисею Луцевич натяки на відповіді – щонайменше розчарували. Виявляється, рішення існує і воно просте: щоб завершити революцію громадяни повинні усвідомити, що демократія неможлива без здатності мислити критично і активно діяти. Але є одне АЛЕ Більше »

  Стрийська міська рада врахує пропозиції, напрацьовані за результатами кампанії «Публічна влада – активна громада»

  12 травня Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА отримало листа від виконавчого комітету Стрийської міської ради. У листі повідомляється, що пропозиції за результатами кампанії громадського контролю «Публічна влада – активна громада» обговорювалися на розширеній нараді за участю керівництва міськвиконкому, начальників відділів, служб та управлінь, яка відбулась 20.04.2012 року.

  Першим заступником міського голови дано доручення посадовим особам міськвиконкому забезпечити виконання пропозицій наданих активістами Громадянської мережі ОПОРА відповідно до їх посадових обов’язків та надати інформацію про їх виконання. Нижче подаємо копії листів: Більше »

  Звіти з районів: оцінюємо публічність діяльності місцевих рад

  Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА пропонує Вашій увазі результати моніторингу публічності діяльності органів місцевого самоврядування у п’яти містах Львівщини: Добромилі, Дрогобичі, Пустомитах, Стрию та Трускавці. Ці звіти є підсумком спільної роботи ОПОРИ та районних громадських організацій, активісти яких взяли участь у кампанії “Публічна влада – активна громада”. Більше »

  «Наскільки прозорою є місцева влада на Львівщині: результати громадського моніторингу»

  Прес-конференція за підсумками громадського моніторингу на ЛьвівщиніПід час сьогоднішньої прес-конференції Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА презентувало результати кампанії громадського контролю «Публічна влада – активна громада», проведеного у п’яти містах Львівщини.

  Метою проекту, який охопив Добромиль, Дрогобич, Пустомити, Стрий та Трускавець, було поширення практики громадського контролю на місцевий рівень. Зокрема, ГМ ОПОРА та представники локальних громадських організацій з’ясовували рівень публічності органів та посадових осіб місцевого самоврядування з огляду на реалізацію ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та принципу підзвітності перед громадянами. Окремо, в рамках моніторингових кампаній досліджувалося використання механізмів громадської участі для залучення громади до прийняття рішень на місцевому рівні. Для цього, протягом чотирьох місяців учасники проекту надсилали запити на отримання доступу до публічної інформації, відвідували пленарні засідання ради, зустрічі місцевих обранців із виборцями, аналізували роботу офіційних сторінок міських рад, брали участь у публічних заходах тощо. Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3, 4 »
  • Дуже гарне відео!!!! спогади, спогади…. надіюся, що МСЗ Польщі буде це дивитися 🙂

   Школа повинна тривати – а середовище активістів громадського контролю множитися!