• Навчання громадському контролю

  Новини:

  Анонс прес-конференції: «Наскільки прозорою є місцева влада на Львівщині: результати громадського моніторингу»

  Школа громадського контролю на Львівщині3 квітня (вівторок) об 11:00 в приміщенні Львівського прес-клубу (пр. Шевченка, 11) під час прес-конференції Громадянська мережа ОПОРА презентуватиме результати моніторингу «Публічна влада – активна громада», проведеного у п’яти містах області.

  Географія проекту охопила Дрогобич, Пустомити, Стрий, Трускавець та Добромиль, де активісти місцевих громадських організацій протягом чотирьох місяців аналізували роботу органів та посадових осіб міського самоврядування на предмет їхньої відкритості, прозорості та підзвітності. Зокрема громадських спостерігачів цікавила реалізація ЗУ «Про доступ до публічної інформації», застосування механізмів громадської участі на локальному рівні, виконання місцевими обранцями своїх прямих обов’язків перед виборцями. Більше »

  Громадські організації оцінили рівень публічності Стрийської міської ради

  Школа громадського контролю на ЛьвівщиніСпілка громадських організацій «Новий Стрий» та Громадська організацій «Справедливість» провели 30 березня в приміщенні Народного Дому відкрите обговорення результатів моніторингу публічності Стрийської міської ради. Неабиякий інтерес до події, окрім численних представників громадських організацій міста, проявили також депутати і працівники виконавчих органів Стрийської міськради.

  Моніторинг був націлений на з’ясування реального рівня публічності органів та посадових осіб місцевого самоврядування у їх взаємодії з мешканцями і проводився в рамках кампанії «Публічна влада – активна громада», ініційованої Львівським представництвом Громадянської мережі ОПОРА. В ході кампанії громадські спостерігачі надсилали запити на отримання публічної інформації, відвідували пленарні засідання міської ради, приймали участь в особистих прийомах депутатів і чиновників з громадянами, спостерігали за звітуваннями депутатів, виконавчих органів і міського голови, а також аналізували функціонування офіційної веб-сторінки міської ради. Більше »

  У Дрогобичі виміряли рівень публічності міської влади

  У Дрогобичі виміряли рівень публічності міської влади - фото ОПОРАВчора у Дрогобичі презентували результати громадського моніторингу публічності діяльності органів та посадових осіб міської ради. На захід завітали члени громадських організацій, журналісти та депутати міської ради, які окрім того, що дізналися наскільки відкрито та прозоро працює дрогобицька влади, отримали ще і можливість подискутувати про співпрацю громадськості з органом місцевого самоврядування. Більше »

  На Львівщині підбили перші підсумки навчання у Школі громадського контролю

  На Львівщині підбили перші підсумки навчання у Школі громадського контролю21 січня 2012 р. відбулася проміжна робоча зустріч учасників Школи громадського контролю, яка стартувала у листопаді 2011 р. Тоді, під час чотириденного навчання, громадські активісти Львівщини отримали комплекс теоретичних знань необхідних для проведення кампанії громадського контролю за діяльністю органів та посадових осіб місцевого самоврядування. Впродовж двох місяців учасники Школи намагалися апробувати на практиці свою обізнаність у сфері громадського контролю та доступу до публічної інформації та провести моніторинг публічності діяльності міського голови, депутатів та виконавчих органів. Більше »

  Завершилося навчання з громадського контролю для активістів

  Вчора, 6 листопада, завершилося навчання у Школі громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, яку проводило Львівське представництво Громадянської мережа ОПОРА. Більше »

  Відібрано учасників Школи громадського контролю у Львівській області

  Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА раде оголосити результати відбору учасників для навчання у Школі громадського контролю, що відбудеться 3-6 листопада 2011 року. Більше »

  Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА оголошує відбір до Школи громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування

  Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА оголошує відбір до Школи громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядуванняДо участі у Школі, яка проходитиме 4-6 листопада 2011 р., запрошуємо представників громадських організацій, ініціативних груп, неформальних об’єднань та окремих громадяни у Львівській області, які зацікавлені у взаємодії з місцевою владою, однак потребують детальніших теоретичних знань та практичних навиків у сфері громадського контролю.

  Учасники Школи отримають: Більше »

  Чи зможе місцева влада стати ближчою до громади – експеримент у Львівській області

  З вересня 2011 по березень 2012 року Львівська ОПОРА реалізовує проект, метою якого є активізація діалогу між місцевою владою та громадськістю шляхом організації громадського контролю за відкритістю, прозорістю та підзвітністю діяльності органів та посадових осіб міського самоврядування. Проект виконується в п’яти районних містах Львівської області. Більше »

  Підтримка ініціатив громадського контролю на Закарпатті

  Підтримка ініціатив громадського контролю на Закарпатті

  Карпатське Агентство Прав Людини «Вестед» у партнерстві з Громадянською мережею ОПОРА провели першу серію тренінгів на тему «Вступ до громадського контролю» для неурядових організацій Закарпатської області. Більше »

  Путівник з громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування

  Львівське представництво «Громадянської мережі ОПОРА» та Асоціація лідерів локальних громадських груп пропонують до Вашої уваги «Путівник з громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування», підготовлений у співпраці з організаціями громадського контролю України.

  Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3, 4 »
  • Дуже гарне відео!!!! спогади, спогади…. надіюся, що МСЗ Польщі буде це дивитися 🙂

   Школа повинна тривати – а середовище активістів громадського контролю множитися!