• Навчання громадському контролю

  Новини:

  Євген Захаров: Громадський контроль і права людини

  Громадський контроль – це публічна перевірка громадянським суспільством діяльності держави на відповідність проголошеним нею цілям, коригування цієї діяльності і самих цілей, підпорядкування політики держави, діяльності її органів і посадових осіб інтересам суспільства, а також нагляд громадянського суспільства за діяльністю державних органів та органів місцевого самоврядування, спрямованою на захист і забезпечення прав і законних інтересів людини та фундаментальних свобод, і на повагу до них. Більше »

  Про безмежні перспективи громадського контролю в Україні

  26 листопада  2009 р. у м. Києві відбулася  конференція «Відкрита влада – активна громада. Громадський контроль як фактор розвитку місцевого самоврядування в Україні», ініційована Львівським представництвом «Громадянської мережі ОПОРА» та Асоціацією лідерів локальних громадських груп (Варшава). Більше »

  Запрошуємо на конференцію «Громадський контроль як фактор розвитку місцевого самоврядування в Україні»

  Львівське представництва Громадянської мережі ОПОРА та Асоціація лідерів локальних громадських груп запрошує на конференцію «Громадський контроль як фактор розвитку місцевого самоврядування в Україні», яка відбудеться 26 листопада в готелі «Мир» (м. Київ). Більше »

  Про діяльність у сфері громадського контролю

  Впродовж двох років Громадянська мережа ОПОРА разом з польським партнером Асоціацією лідерів локальних громадських груп (Варшава) (http://www.lgo.pl/) співпрацюють, з метою розвитку контрольної функції громадянського суспільства та розбудови середовища watch-dog організацій в Польщі та Україні. Більше »

  Друга сесія Школи громадського контролю: від навчання до практики

  Друга сесія Школи громадського контролю: від навчання до практики

  В суботу завершилася друга сесія Школи громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, що проходила під Львовом. Протягом тижня учасники поглиблювали свої знання з першої сесії, а також розвивали вміння та навички з чотирьох тем – моніторингова команда, співпраця організацій громадського контролю з оточенням, інформаційна складова моніторингових кампаній та впровадження змін за результатами проведеного громадського моніторингу.

  Більше »

  Результати та досягнення Першої сесії Школи громадського контролю

  Результати та досягнення Першої сесії Школи громадського контролю

  В суботу звершилася Перша сесія Школи громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, яка організовується Львівською ОПОРОЮ спільно з польськими колегами – Асоціацією лідерів локальних громадських груп. Під час Першої сесії 25 представників громадських організацій та ініціативних груп зі всієї України, відібраних на конкурсній основі, стали учасниками п’яти тематичних інтерактивних тренінгів. Навчання проводила група тренерів, які минулого року стажувалися в Польщі.

  Перший день був своєрідним вступом до теми, під час якого учасники знайомилися (а дехто – поглиблював знання) з громадського контролю. Досвідчені тренерки Ольга Стрелюк (ОПОРА) та Богдана Стельмах (Волинський прес-клуб) презентували аудиторії польський досвід діяльності watch-dog організацій та в колі обговорили необхідність моніторингу органів місцевого самоврядування.

  Більше »

  Відібрано учасників Школи громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування

  Відібрано учасників Школи громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування

  Громадянська мережа ОПОРА та Асоціація лідерів локальних громадських груп (Варшава) раді оголосити список учасників Першої школи громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування.

  Нагадуємо, Школа триватиме п’ять місяців та передбачає участь у двох сесіях стаціонарного навчання у Львові (30 червня-4 липня та 20-24 липня), виконання домашнього завдання між сесіями, планування та проведення кампанії громадського контролю діяльності органів місцевого самоврядування, залучення територіальної громади до проведення кампаній.

  Основний список учасників:

  Більше »

  Новий конкурс: набір до Школи громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування

  Набір до Школи громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування

  Громадянська мережа ОПОРА та Асоціація лідерів локальних громадських груп (Варшава) оголошують набір до Школи громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування. До участі у Школі запрошуємо представників громадських організацій, ініціативних груп, органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

  Школа громадського контролю триватиме п’ять місяців та передбачає участь у двох сесіях стаціонарного навчання у Львові (30 червня-4 липня та 20-24 липня), виконання домашнього завдання між сесіями, планування та проведення кампанії громадського контролю діяльності органів місцевого самоврядування, залучення територіальної громади до проведення кампаній.

  Учасники Школи отримають: Більше »

  Ми повернулися: про навчальну поїздку до Польщі

  Ми повернулися: про навчальну поїздку до Польщі

  Вчора закінчився навчальний візит представників українських моніторингових організацій до Польщі, куди нас запросили наші партнери – «Асоціація лідерів локальних громадських груп» з Варшави. Навчання відбувалося у три етапи: перші два дні ми брали участь у міжнародній конференції «Випрацьовуючи довіру. Як здобути і зберегти довір’я громадськості до watchdog діяльності?», наступні два дні вчилися організовувати громаду разом з американськими тренерами Полом Кромвелем та Чаком Хіртом, стали учасниками ще однієї конференції у фонді Баторія, а наостанок завітали до наших польських партнерів, які успішно займаються моніторингом місцевих бюджетів.

  Перша конференція нагадувала робочу зустріч представників організацій громадського контролю з країн Центральної та Східної Європи, де обговорювалися проблеми стандартів вотчдог діяльності. На пленарних сесіях ми обговорювали питання «Хто контролює контролюючих?», «Як зробити зрозумілою нашу діяльність для пересічних громадян?», «Конфлікт інтересів у діяльності організацій громадського контролю». Приємно, що цього року на конференції, яка вже стала традиційною у Польщі, була представлена і Україна, і що місія представлення українського вотчдог-сектору випала саме нам. За підсумками конференції, можна зробити висновок, що принципи та стандарти діяльності, які сповідують українські організації є спільними для всіх організацій громадського контролю з країн Центральної та Східної Європи.

  Більше »

  «Як здобути і зберегти довір’я громадськості до watchdog діяльності?» (конференція у Варшаві)

  Як здобути і зберегти довір’я громадськості до watchdog діяльності?

  В рамках продовження співпраці між Львівським представництвом Громадянської мережі ОПОРА та Асоціацією лідерів локальних громадських груп, 15 представників організацій громадського контролю України візьмуть участь у міжнародній конференції «Working out credibility. How to gain and sustain public trust in watchdog activity?» («Випрацьовуючи довіру. Як здобути і зберегти довір’я громадськості до watchdog діяльності?»).

  Конференція проходитиме вдруге, у рамках трирічного проекту «Підтримка середовища організацій громадського контролю в Центральній та Східній Європі» Асоціації лідерів локальних громадських груп та Фонду Баторія, за фінансової підтримки Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe. З форматом та змістом попередньої конференції Ви можете ознайомитися тут: http://www.watchdog.org.pl/x/336955

  Більше »

  « Сторінка 1, 2, 3, 4 »
  • Дуже гарне відео!!!! спогади, спогади…. надіюся, що МСЗ Польщі буде це дивитися 🙂

   Школа повинна тривати – а середовище активістів громадського контролю множитися!