Дискусія «ЄС як на долоні: як Угода про асоціацію може працювати для нас?»

Дата: 18.11.2015

Громадянська мережа ОПОРА спільно з Інститутом Європейської Політики (Берлін, Німеччина) та Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів, Україна) запрошує всіх бажаючих до участі у дискусії «ЄС як на долоні: як Угода про асоціацію може працювати для нас?». Захід відбудеться 23 листопада в готелі «Дністер» у Львові (9 поверх).

Під час дискусії пропонується обговорити переваги та перспективи імплементації Угоди про асоціацію, її вплив на західні області України та роль місцевих органів влади, бізнес-спільноти та організацій громадянського суспільства в успішній реалізації умов Угоди. Розуміємо, що процес регуляторного узгодження і впровадження законодавчих норм ЄС, разом з технічною та фінансовою допомогою з боку ЄС має безпрецедентний і всепроникний вплив на реструктуризацію державних інституцій та публічних політик України. Тому, важливо виробити належне осмислення з боку різних цільових груп щодо логіки змін та масштабу викликів, спричинених Угодою про асоціацію (в тому числі розбудовою Поглибленої та Всеохоплюючої Зони Вільної Торгівлі). Це, в свою чергу, дозволить повною мірою використати можливості, які відкриваються від її підписання.

До участі запрошуємо представників урядових та неурядових організацій Львівщини й Західного регіону, академічну спільноту та незалежних експертів, які працюють у євроінтеграційній тематиці. Попередня програма заходу додається. Усіх зацікавлених просимо пройти коротку попередню реєстрацію.

Організатори забезпечують синхронний переклад.

З повагою,
Команда Громадянської мережі ОПОРА у Львові

 

Довідково:
Після дискусії розпочнеться триденне навчання в рамках Школи дієвих практик. Школа націлена на посилення обізнаності місцевих громадських організацій про хід реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також розбудову потенціалу громадянського суспільства щодо впливу на процес імплементації Угоди. Участь в Школі візьмуть представники неурядових громадських організацій з 8 областей України (Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької). Навчання у Школі включатиме три інтерактивні тренінгові сесії, які вестимуть українські й закордонні тренери – представники урядового офісу з питань європейської інтеграції, парламентської експертної групи з євроінтеграції, Інституту Європейської Політики (Берлін), організації «Чому б ні?» (Сараєво).