[Подія відбулась] Анонс презентації «Верховна Рада: півроку після виборів»

Львівський прес-клуб, прокласти маршрут

Олександр Неберикут, аналітик Громадянської мережі ОПОРА – 254 61 63

17 липня о 12:30 у приміщенні Львівського прес-клубу (пр. Шевченка, 11) відбудеться презентація підсумків Громадянської мережі ОПОРА щодо роботи Верховної Ради України VII скликання «Верховна Рада: півроку після виборів».

ОПОРА презентуватиме аналіз ефективності роботи народних депутатів за перші 6 місяців їхньої роботи. Особливу увагу аналітики мережі звернуть на виконання обіцянок депутатів, обраних в одномандатних округах Львівщини. Окрім того, буде розглянуто законопроекти, ініційовані мажоритарниками, професійні досягнення депутатів і недопрацювання, їхню відвідуваність засідань Парламенту та профільного комітету.

Окрім цього, під час заходу відбудеться презентація проміжних результатів моніторингу роботи Верховної Ради України за півроку та експертного опитування щодо дієвості і незалежності законодавчої гілки влади. Дослідження здійснено з метою оцінки внутрішньо парламентських процесів, ролі Верховної Ради в суспільстві та системі державної влади, пріоритетних напрямків майбутньої діяльності парламенту та народних депутатів.
До участі в заході запрошено народних депутатів, які перемогли у 12 одномандатних округах Львівською області, політологів та громадських експертів.

Спікери:

Олександр Неберикут – аналітик Громадянської мережі ОПОРА,

Ольга Айвазовська – керівник виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА.

За коментарями звертайтесь:
Олександр Неберикут, аналітик Громадянської мережі ОПОРА – 254 61 63.