9:00
Спостерігачі ОПОРА Львів, що присутні сьогодні на дільницях, повідомляють, що усі їхні ДВК відкрилися вчасно. Звичайно були винятки, наприклад, у Львові на ДВК №461926 довго заповнювали контрольні листи на ранковому засіданні, які треба помістити в урни для голосування. У селі Жирівське Жидачівського району члени комісії не могли відкрити сейф з бюлетенями, тому розрізували його “болгаркою”. Уточнюємо, що бюлетенів не було пошкоджено.
Зранку у селах Львівщини черг на дільницях немає, у Львові спостерігачі фіксують по кілька виборців біля столів для видачі бюлетенів.

11:02
На Львівщині зафіксували щонайменше 3 спроби видачі бюлетенів виборцям, котрі не мали з собою паспортів. Спостерігачі ОПОРА Львівзробили зауваження членам ДВК, які хотіли видати бюлетені, завдяки чому порушенням вдалось запобігти
На виборчих дільницях №460207 (село Романівка Городоцького району, територіальний виборчий округ №120), №460558 (село Верхобуж Золочівського району, територіальний виборчий округ №123) та №460365 (село міського типу Гніздичів Жидачівського району, територіальний виборчий округ №126) спостерігачі ОПОРИ зафіксували спроби видачі бюлетенів для голосування без пред’явлення паспорту. На дільниці №460207 таких спроб було дві.
В обох випадках члени ДВК погоджувались видати бюлетені для голосування, запевняючи, що знають виборців особисто. Проте спостерігачі ОПОРИ повідомили членів комісій, що це є порушенням Закону України «Про вибори Президента України». Таким чином видачі бюлетенів виборцям без паспортів вдалось запобігти.
Ця проблема відома з попередніх виборчих кампаній.
Нагадаємо, що згідно з частиною 1 статті 76 Закону України «Про вибори Президента України»: «При проведенні голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати: один член дільничної виборчої комісії за умови пред’явлення виборцем одного з документів, зазначених у частині другій статті 2 цього Закону, та наявності виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці надає виборцю список для підпису; другий член дільничної виборчої комісії у позначеному місці на контрольному талоні виборчого бюлетеня вписує своє прізвище, ініціали, розписується та проставляє номер, за яким виборця внесено до списку виборців на дільниці. Виборець розписується за отримання виборчого бюлетеня у списку виборців та на визначеному місці на контрольному талоні виборчого бюлетеня. Після цього член виборчої комісії відокремлює від виборчого бюлетеня контрольний талон та видає виборцю виборчий бюлетень. Контрольний талон виборчого бюлетеня зберігається у члена комісії, який видав виборчий бюлетень. При цьому робити на виборчих бюлетенях будь-які інші позначки забороняється».

12:09
А в селі Солонка кожного виборця, який голосує вперше, вітають оплесками і солодким подарунком.
У Канаді, за старою українською традицією, теж дають подарунки виборцям, що проголосували вперше. Наприклад, прапор України.
Вибори – це весело, йдіть голосувати!
12:22
Спостерігачі ОПОРА Львів продовжують фіксувати проблеми з інформаційними плакатами про кандидатів в Президенти.
– Окрім їх недобросовісного розміщення, опорівці також повідомляють про брак плакатів з біографіями та програмами кандидатів на окремих дільницях (460475 (с. Зіболки Жовківського району).
– У Львівському перинатальному центрі (462033) бракувало 10 плакатів, проте після зауваження від спостерігачки, вони знайшлися.
– У с. Стрілецьке Мостиського району (460787) дільниця знаходиться у приміщенні Польського товариства, представники якого не дозволили розклеїти інформаційні плакати. Виборці там і досі не можуть ознайомитися з інформацією про кандидатів.

14:08
На виборчій дільниці №460432 у Раві-Руській Жовківського району (територіальний виборчий округ №122) виборчиня, коли отримала бюлетень, не заходячи в кабінку для голосування, перекреслила його та кинула в виборчу скриньку. Члени комісії попереджали її, що будь-які позначки в бюлетені слід робити, перебуваючи у кабінці, проте вона не реагувала на попередження. Кинувши зіпсований бюлетень до скриньки для голосування, жінка втекла.
У Львові на Караджича, 7 (ДВК 461907) літня пані намагалася проголосувати перед кабінкою для голосування. Спостерігач ОПОРА Львів зробив зауваження, після чого виборчиня здійснила волевиявлення таємно.
16:18
Поліція зафіксувала 5 бюлетенів зі штампами «Вибув» навпроти прізвища Олександра Мороза на одній із виборчих дільниць Сокальського району Львівської області. Раніше ОПОРА повідомляла що ОВК, якій підпорядковані дільниці Сокального району, неправомірно роздала дільничним виборчим комісіям такі штампи.
На виборчій дільниці №461226 у селі Смиків Сокальського району (територіальний виборчий округ №124) виявлено 5 виборчих бюлетенів зі штампами «Вибув» навпроти прізвища Олександра Мороза. Про це Громадянській мережі ОПОРА повідомили представники Національної поліції Львівської області.
Нагадаємо, згідно з частиною 7 статті 72 Закону «Про вибори Президента України» у разі прийняття Центральною виборчою комісією рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України у період виготовлення виборчих бюлетенів або після виготовлення виборчих бюлетенів, однак за той проміжок часу, у який неможливо здійснити передрукування виборчих бюлетенів, Центральна виборча комісія приймає рішення про внесення змін до виборчого бюлетеня. Рішення Центральної виборчої комісії негайно передається відповідним окружним виборчим комісіям для внесення відповідних змін дільничними виборчими комісіями. Такі зміни до виборчих бюлетенів вносяться членами дільничних виборчих комісій з використанням штампа «Вибув» на засіданні дільничної виборчої комісії. Вносити зміни до виборчого бюлетеня без рішення Центральної виборчої комісії забороняється. Далі у частині 7 статті 72 йдеться:«Штамп «Вибув» передається окружною виборчою комісією всім дільничним виборчим комісіям одночасно з передачею відповідного рішення Центральної виборчої комісії. Дільничним виборчим комісіям закордонних виборчих дільниць штамп «Вибув» передається одночасно з виборчими бюлетенями».
17:31
Члени щонайменше 8 дільничних виборчих комісій на Львівщині почали заповнювати протоколи про підрахунок голосів виборців. ОПОРА наголошує, протоколи про підрахунок голосів мають заповнюватись після завершення голосування, тобто після 8 години.
Зокрема, почали заповнювати протоколи про підрахунок голосів члени дільничних виборчих комісій №461772 (місто Самбір, Самбірський район, територіальний виборчий округ №125), №461765 (місто Самбір, Самбірський район, ТВО №125), №461617 (село Пазиняки Яворівського району, ТВО №122), №460432 (місто Рава-Руська Яворівського району ТВО№ 122), №460437 (село Липник Жовківського району ТВО№122), №460184 (місто Комарно Городоцького району, ТВО №120), №460811 (село Мистичі Мостиського району, ТВО №120) та №460365 (село міського типу Гніздичів Жидачівського району, ТВО №126).
Подібні дії з боку комісій можна трактувати як нечітке дотримання виборчого законодавства.


17:45
За даними ЦВК станом на 15:00 31 березня на Львівщині проголосувало 44,49 % виборців. Цей показник не є найвищим з-поміж решти регіонів. Найвищою є явка у місті Львові, тут вона сягає від 44 до 47 %, натомість найнижча – у 120 виборчому окрузі:
33,07 % (Городоцький, Мостиський і частина Самбірського районів) та у 126 – 34,18 % (Стрийський, Жидачівський райони).
На минулих виборах Президента України, що відбулися у 2014 році, явка виборців на Львівщині склала 78,2 %. Це був найвищий показник по країні.


20:50
В окружній виборчій комісії №117 (з центром у Львові) у день виборів призначили нову голову відповідно до постанови ЦВК №745. Нею стала Олена Карпінська. На сьогоднішньому засіданні вона склала присягу.

Раніше комісію очолював Вітор Кіщак.
Нагадаємо, на прес-конференції “Львівщина напередодні виборів: перебіг виборчої кампанії, порушення, ризики” експерти ОПОРИ повідомляли про ОВК №117 як одну з тих, у якій члени комісії мають конфлікти з головою.
21:12
На львівських дільницях триває підрахунок голосів. 
Львівська ДВК №462077 під час підрахунку голосів виявила бюлетень з віршем.

21:40
У день голосування поліція Львівщини отримала понад 70 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.
До кінця голосування у день виборів до поліції Львівщини надійшло 71 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Із них підтвердилось 25. Грубих порушень публічного порядку не виявлено. Про це повідомили на сайті поліції.
«Зокрема, громадяни повідомляли про: невчасний початок роботи виборчої дільниці, незаконну агітацію «за» та «проти» певних кандидатів на посаду Президента України, фотографування виборчих бюлетенів, перебування на виборчій дільниці у стані алкогольного сп’яніння, конфлікти на дільницях та псування бюлетенів», — йдеться у матеріалі, опублікованому на сайті.
За всіма повідомленнями проводились перевірки, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.