Кандидати у народні депутати в мажоритарних округах Львівщини

Дата: 03.07.2019

21 липня 2019 року заплановано проведення позачергових виборів до Верховної Ради України. Відповідно до чинного законодавства, половина народних депутатів обиратимуться в одномандатних виборчих округах (т.з. мажоритарка), інша половина – у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі (по списках політичних партій). Кандидати в округах можуть висуватися самостійно або за поданням політичних партій. Від Львівщини до Парламенту буде обрано 12 депутатів, які конкуруватимуть між собою у 12 округах.

Ми оприлюднюватимемо тут інформацію про всіх кандидатів, зареєстрованих Центральною виборчою комісією. Навівши курсором на прізвище та ім’я кандидата, можна перейти на його профайл у мережі Facebook.

115 округ (Сихівський район, частина Личаківського району міста Львова)

Андрій Зібран – самовисування. Член політичної партії ВО “Народні герої”. Директор ТОВ “Львівська вода”.

Володимир Квурт – самовисування. Міський голова м. Винники. Співзасновник громадської організації «Великий Львів» (разом з Оксаною Юринець та Юрієм Ситником). З 2006 по 2010 р. – секретар Львівської міської ради. З 2014-го року – помічник народного депутата Оксани Юринець. З 2015-го року – позаштатний радник з політико-правових питань голови ЛОДА Олега Синютки.

Юрій Михальчишин – самовисування. Безпартійний. Офіцер групи комплектування окремого загону спеціального призначення “Азов”, в/ч 3057 Національної гвардії України. Депутат Верховної Ради України 2012-2014 рр., обраний в одномандатному виборчому окрузі № 118 від ВО “Свобода”. Депутат Львівської міської ради 2010-2012 рр. від ВО “Свобода”.

Андрій Москаленко – суб’єкт висування “Об’єднання “САМОПОМІЧ”. Безпартійний. Заступник міського голови з питань розвитку Львівської міської ради. 2010-2012 р.р. – очолював департамент «Адміністрація міського голови» ЛМР був начальником управління інформаційної політики та зовнішніх відносин.

Наталія Піпа – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійна, донедавна членкиня Української Галицької Партії. Голова ГО “Кращий Сихів”. У 2015 році балотувалася у Львівську міську раду та Львівську обласну раду від УГП. Обрано депутаткою.

Богдан Рабешко – суб’єкт висування ВО “Батьківщина”. Член політичної партії ВО “Батьківщина”. Директор ТОВ “Західна Україна”, заступник директора МПП ВКФ “Руслан”, фізична особа – підприємець. У 2015 році безуспішно балотувався до Львівської міської ради від ВО “Батьківщина” у мажоритарному окрузі.

Руслан Секела – самовисування. Безпартійний. Директор ТОВ “СмартКонсалтТім”. Депутат Львівської міської ради III скликання (1998-2002), кандидата в народні депутати України 2012 року по 208 виборчому окрузі як самовисуванець (Чернігівська область), кандидат у депутати Київської міської ради від партії “УДАР” Віталія Кличка. Раніше представляв Народний Рух за Єдність, Всеукраїнський рух “Вперед!” Наталії Королевської, “Наступ”.

Хміль Михайло – самовисування. Безпартійний. Депутат Верховної Ради України 8 скликання, обраний за списком політичної партії “Народний фронт”. В. о. голови Львівської міської партійної організації “Народний фронт”.

Катерина Шубка – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійна. Адвокат у “Вест Партнерс”. Працювала в органах прокуратури Львова та Львівської області на посадах помічника, старшого помічника, прокурора, старшого прокурора. 

Назар Янкович – суб’єкт висування політична партія “Патріот”, безпартійний. Тимчасово не працює.

 

116 округ (Залізничний район, частина Шевченківського району міста Львова)

Валерій Веремчук – суб’єкт висування “Громадянська позиція”. Безпартійний. Депутат Львівської міської ради, член фракції “Громадський рух “Народний контроль”. У 2010-2015 рр. був депутатом Львівської міської ради від Народного руху України, у 2006-2010 рр. – “Нашої України”. На позачергових виборах до ВРУ 2014 року кандидатував у 116 окрузі від Радикальної Партії Олега Ляшка. Керівник ГФ «Народна Самооборона» Львівщини.

Володимир Доманський – самовисування. Безпартійний. Брюховицький селищний голова.

Ігор Зінкевич – самовисування. Безпартійний. Інженер-програміст Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП у Львівській області. Депутат Львівської міської ради, член фракції “УКРОП”. Голова громадської ініціативи “Варта-1”, що виникла як комунікаційний майданчик для обміну інформацією під час подій революції Гідності.

Володимир Клим – самовисування. Безпартійний. Тимчасово не працює.

Микола Княжицький – суб’єкт висування політична партія “Європейська Солідарність”. Безпартійний. Народний депутат України, член фракції “Народний фронт”. У 2002 році неуспішно балотувався як самовисуванець до ВРУ в мажоритарному окрузі № 117. У 2012 році був включений до виборчого списку ВО “Батьківщина” та став народним депутатом. Засновник каналу Еспресо TV. Проживає в місті Києві. Обрано депутатом.

Іванна Козак – самовисування. Безпартійна. Директорка ЛКП “Рясне-402”. Нам не вдалося виявити сторінки кандидатки Козак у мережі Facebook, однак на сайті ЛМР розміщено її біографічні дані.

Світлана Лисецька – самовисування. Членкиня партії “Зелена планета”. Директорка ПП “Нарлік” (тм “Зелена аптека планети здоров’я”),  фізична особа – підприємець.

Ростислав Мельник – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійний. Голова правління будівельної корпорації “РІЕЛ ГРУП”. Засновник Благодійного фонду Ростислава Мельника, фундатор реабілітаційного центру «Модричі».

Ірина Подоляк – суб’єкт висування “Об’єднання “Самопоміч”. Народна депутатка 8 скликання, обрана до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі № 116 від “Об’єднання “Самопоміч”. Перша заступниця голови комітету з питань культури і духовності. Позаштатна радниця Львівського міського голови з гуманітарних питань. З 2012 до 2014 року – начальниця управління культури департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Членкиня  “Об’єднання “Самопоміч”.

Василь Попович – суб’єкт висування політична партія “Сила і честь”, безпартійний. Голова правління ПрАТ “Львів-Інтуртранс” (міжнародні регулярні перевезення пасажирів). В минулому член політичної партії “Зелена планета”. На виборах до ВРУ 2012 року був включений до партійного списку “Зеленої планети” під № 193.

Марта Романяк – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійна. Начальниця управління ІТ Департаменту розвитку Львівської міської ради. У 2015 році балотувалася у ЛМР від «Громадянської позиції». З 2010 по 2014 р. р. – юристка у різних компаніях та Управлінні комунальної власності Львівської міськради.

Наталія Тимчій – суб’єкт висування ВО “Батьківщина”. Член політичної партії ВО “Батьківщина”. Радник відділу звернень громадян і надання допомоги репресованим виконавчого апарату Львівської обласної ради. 2006-2010 рр. – депутат Львівської обласної ради від ВО “Батьківщина”.

Ірина Фаріон – суб’єкт висування ВО “Свобода”. Членкиня політичної партії ВО “Свобода”. Професорка катедри української мови Національного університету “Львівська політехніка”. Депутатка Верховної Ради України 2012-2014 рр. У 2015 році безуспішно кандидатувала до Парламенту у 116 виборчому окрузі. Депутатка Львівської обласної ради 2010-2012 рр.

 

117 округ (Галицький, Франківський райони, частина Шевченківського району міста Львова)

Руслан Галайко – суб’єкт висування політичної партії “Патріот”. Тимчасово не працює, член політичної партії “Патріот”.

Юрій Зірченко – самовисування. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Депутат Львівської обласної ради 2010-2015 рр. від ВО “Свобода”. Кандидатував до Львівської міської ради у 15 окрузі від ВО “Свобода”. №118 у виборчому списку ВО “Свобода” до ВРУ 2012 року. У минулому був заступником голови Львівської обласної Спілки политичних в’язнів України.

Іван Матковський – самовисування. Безпартійний. Викладач кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету “Львівська політехніка”. В минулому був помічником народного депутата Ігора Васюника, депутатом Дрогобицької районної ради, членом Політичної партії “Народний фронт”. У 2014 році балотувався до Парламенту від “Народного фронту” по 121 виборчому окрузі з центром у місті Дрогобич, однак перемоги не здобув.

Михайло Мицак – самовисування. Член політичної партії “Разом сила” юрисконсульт ТОВ “Галицький логістичний центр”. Президент СК “Максимус”, у 2018 році був умовно дискваліфікований Асоціацією футзалу Львівщини до кінця сезону за хуліганську поведінку (удар ногою арбітра та неетичні випади на його адресу, у тому числі погрози та спроби застосування фізичної сили). Ймовірно син колишнього керівника ДАІ у Львівській області Богдана Мицака.

Лариса Ніцой – суб’єкт висування “Народний Рух України”. Безпартійна. Дитяча письменниця, педагог, голова правління ПрАТ “Кіровоградрибгосп”, проживає в місті Києві. Активно відстоює вживання української мови у публічній сфері. В минулому член партії “Реформи і Порядок”, кандидатувала до ВРУ у 2006 році у партійному списку “Громадянського блоку ПОРА-ПРП” під № 185.

Віктор Пілат – самовисування. Безпартійний. Головний інженер ТОВ “ЕКОПАВЕР”, проживає в місті Городок.

Ярослав Рущишин – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійний. Генеральний директор мережі швейних фабрик у Західній Україні АТ “Троттола”. Член Наглядової ради Львівської бізнес-школи Українського католицького університету. Депутат Львівської обласної ради 2006-2010 рр. від блоку “Наша Україна”. Обрано депутатом.

Остап Стахів – самовисування. Фінансовий директор ТОВ “Добра Ідея”. Керівник громадської організації “Ідея нації”. Очолював список Української республіканської партії на виборах до Винниківської міської ради у 2015 році, також був кандидатом на посаду міського голови Винник.

Юрій Стех – самовисування. Безпартійний. Директор міжнародної юридичної компанії “Авелекс”.

Тарас Стецьків – суб’єкт висування “Громадянська позиція”. Безпартійний. Директор програм Львівського регіонального об’єднання “Нова хвиля”. Народний депутат України 1-4, а також 6 скликання. У минулому займав керівні посади у Народно-демократичної партії (НДП), партії «Реформи і порядок» (ПРП). У ВРУ 6 скликання був членом фракції Блоку «Наша Україна — Народна Самооборона». У 2014 році кандидатував до Парламенту у списку “Громадянської позиції”.

Ігор Тенюх – суб’єкт висування ВО “Свобода”. Пенсіонер, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Депутат Львівської обласної ради від ВО “Свобода”. 2006-2010 рр. – командувач ВМС України. Лютий-березень 2014 року – виконувач обов’язків Міністра оборони України.

Роман Фединяк – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Фізична особа – підприємець, член політичної партії “Слуга народу”. Незалежний агент з інвестицій в нерухомість у PRO Novobudovy. Довірена особа кандидата у президенти Володимира Зеленського у 118 виборчому окрузі.

Адрій Шевців – суб’єкт висування “Об’єднання “Самопоміч”. Член Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”. Депутат Львівської міської ради, радник міського голови Львова. Працює в апараті виконавчого комітету Львівської міської ради.

Назарій Шмігель – суб’єкт висування ВО “Батьківщина”. Член політичної партії ВО “Батьківщина”, керівник Франківського партосередку у Львові. Директор ПП “АНбуд Україна”.

Оксана Юринець – самовисування. Народна депутатка 8 скликання, обрана до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі № 117 від партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”. Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.

 

118 округ (частина Личаківського, Шевченківського районів міста Львова, Пустомитівський район)

Галина Васильченко – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійна, донедавна – голова Львівського осередку Української Галицької Партії. Заступник директора з економічних питань ПП “Корбіз”. Проживає в селі Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району. Обрано депутаткою.

Юрій Вуй – суб’єкт висування Аграрна партія України. Директор ТОВ “БІК МАРК”, безпартійний. Проживає в селі Солонка Пустомитівського району. У 2014 та 2012 рр. безуспішно балотувався до Верховної Ради України як самовисуванець у 115 окрузі. У минулому директор ТОВ “ЮМ Логістика Медіа Груп”, президент громадської організації “Центр політичних консультацій та управління”.

Уляна Дорош – суб’єкт висування “Громадянська позиція”. Безпартійна. Депутатка Львівської обласної ради від партії “Громадянська позиція”. Начальник управління з питань праці та сімейної політики Львівської обласної державної адміністрації. Дружина загиблого Героя АТО Тараса Дороша.

Богдан Дубневич – самовисування. Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від «Блоку Петра Порошенка» у цьому ж окрузі, як безпартійний. Член депутатської фракції партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА». Голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів та аналізу ефективності управління підприємствами державного сектору економіки Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Андрій Жиравецький – суб’єкт висування політична партія “Сила і честь”, безпартійний. Перший заступник сільського голови Солонківської сільської ради. Депутат Солонківської сільської ради.

Тарас Кльофа – суб’єкт висування “Об’єднання “Самопоміч”. Безпартійний. Заступник начальника центру з медичної частини – начальник медичної частини Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Полковник Збройних сил України. Депутат Львівської міської ради від “Об’єднання “Самопоміч”.

Орест Косик – самовисування. Безпартійний. Фізична особа підприємець. У 2017 році кандидатував у депутати Солонківської сільської громади (Пустомитівський район).

Любомир Мельничук – суб’єкт висування ВО “Свобода”. Голова Львівської міської організації ВО “Свобода”, член політичної партії ВО “Свобода”. Депутат Львівської міської ради 2010-2015 рр., обраний в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №38.

Андрій Павлів – самовисування. Безпартійний. Докторант Національного університету “Львівська політехніка”. 2007-2015 рр. – директор департаменту містобудування Львівської міської ради.

Артем Федецький – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійний, тимчасово не працює. Футболіст, захисник львівських «Карпат», гравець Національної футбольної збірної.

Ірина Юськевич – самовисування. Безпартійна. Співвласниця фермерського господарства «Західний равлик», що знаходиться у селі Солонка Пустомитівського району.

 

119 округ (Бродівський, Буський, Радехівський райони, частина Кам’янка-Бузького району)

Андрій Андрущенко – суб’єкт висування “Громадянська позиція”. Безпартійний. Старояричівський сільський голова. У 2014 році кандидатував до Верховної Ради України на цьому ж окрузі від Радикальної партії Олега Ляшка.

Михайло Бондар – суб’єкт висування політична партія “Європейська Солідарність”. Безпартійний. Народний депутат України, обраний у цьому ж окрузі від політичної партії “Народний фронт”. Під час Революції гідності був сотником 10 Сокальської сотні Самооборони Майдану, пізніше – доброволець Національної гвардії України. Обрано депутатом.

Андрій Дудчак – суб’єкт висування “Об’єднання “Самопоміч”. Член Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”. Депутат Бродівської міської ради від Самопомочі. Фізична особа – підприємець, проживає в місті Броди. Президент футбольної команди “Богун” Броди, що грає в Першій лізі Львівщини.

Сергій Івах – самовисування. Безпартійний. Депутат Львівської міської ради, член фракції БПП “Солідарність”. З лютого 2019 року – голова Радехівської районної державної адміністрації.

Микола Іщук – суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка. Член Радикальної партії Олега Ляшка, голова львівського осередку. Фізична особа – підприємець, проживає в місті Львові. Помічник на громадських засадах народного депутата від Радикальної партії Амельченка Василя. У 2015 році безуспішно кандидатував до Львівської обласної ради у мажоритарному окрузі. У минулому – заступник директора Управління справами Фонду державного майна України у Львівській області.

Орест Кавецький – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійний. Директор, ТОВ “Гал Сир Продукт”, проживає в місті Львові. Співвласник сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Відродження села” (діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами).

Ігор Ковальчук – суб’єкт висування “Народний Рух України”. Член Політичної партії “Народний Рух України”, проживає в місті Львові. Генеральний директор Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.

Віталій Кравчук – самовисування. Безпартійний. Голова правління ГО “Слуга народу України”, проживає в місті Броди. На наш запит команда Зеленського у Львові повідомила, що їхнім кандидатом у 119 окрузі є Орест Кавецький. Чи має Віталій Кравчук стосунок до партії “Слуга народу” у політсилі обіцяли уточнити згодом.

Тарас Мацюк – самовисування. Безпартійний. Голова Проводу Всеукраїнської громадської організації “Золоті леви чорної сотні”, лідер громадської організації “Міцна країна”. Нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня, відзнакою Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”.

Назарій Островський – самовисування. Фізична особа – підприємець, член Політичної партії “Сила Людей”, проживає в місті Броди. Помічник-консультант на громадських засадах народного депутата Остапа Єднака. У 2015 році безуспішно кандидатував до Львівської обласної ради від партії “УКРОП”.  Учасник проекту “Нові лідери”.

Ірина Сех – суб’єкт висування ВО “Свобода”. Членкиня політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Помічниця-консультантка позафракційного народного депутата України Осуховського Олега. Голова організації Об’єднання українок “Яворина”. Депутатка Верховної Ради України 2012-2014 рр., обрана у 119 мажоритарному окрузі. Депутатака Львівської обласної ради, голова фракції ВО “Свобода” 2010-2012 рр. Проживає в місті Броди.

Ростислав Сліпець – суб’єкт висування ВО “Батьківщина”. Член політичної партії ВО “Батьківщина”. Буський міський голова з 2010 року.

Олександр Тіщенко – самовисування. Безпартійний. Військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату. Проживає у м. Буськ. Саме на сторінці цього військомату у соцмережі Facebook у листопаді 2017 року було оприлюднено списки львів’ян, які ухилялися від служби в армії.

Олег Шиба – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійний, донедавна голова Радехівської районної організації Української Галицької Партії. Директор ТОВ “Техніка-Радехів”. Співзасновник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова.

 

120 округ (Городоцький, Мостиський райони, частина Самбірського району)

Андрій Галушка – самовисування. Безпартійний. Тимчасово не працює, проживає в місті Городок. Голова громадської організації «Розвиток Городоччини». В минулому – начальник управління екології і ландшафтного планування Львівської міської ради.

Володимир Гірняк – суб’єкт висування “Громадянська позиція”. Заступник голови Львівської обласної ради. Член політичної партії “Громадянська позиція”. Депутат Львівської міської ради 6 («Громадянська позиція»), 5 (УНП) та 3 скликань.

Леся Голяк – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійна. Фізична особа – підприємець, проживає в місті Львові.

Ярослав Дубневич – самовисування. Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від «Блоку Петра Порошенка» у цьому ж окрузі. Член депутатської фракції партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА». Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту. Обрано депутатом.

Тарас Елейко – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійний, фізична особа – підприємець, проживає в селі Суховоля Городоцького району. В минулому член політичної партії “Воля”, кандидатував до Львівської обласної ради у 2015 році від цієї політичної сили. Член правління громадської організації “Люди країни”.

Едуард Леонов – суб’єкт висування ВО “Свобода”. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Старший викладач правознавства Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв. Проживає у Києві. Депутат Верховної Ради України 2012-2014 рр., обраний за партійним списком ВО “Свобода”.

Роман Телюк – суб’єкт висування Аграрна партія України. Безпартійний, проживає в місті Городок. Старший групи швидкого реагування ТОВ “Блок”.

 

121 округ (міста Борислав, Дрогобич, Трускавець, Дрогобицький район)

Михайло Алєксєєв – суб’єкт висування політична партія “Правий сектор”.  Головний бухгалтер ТОВ “Вілком”, член Політичної партії “Правий сектор”, проживає в місті Стрий.

Наталія Беднарчик – самовисування. Безпартійна. Головний державний інспектор управління матеріального забезпечення та експлуатації майна Державної фіскальної служби України. Помічниця на громадських засадах народного депутата Андрія Немировського.

Роман Гарасим’як – самовисування. Безпартійний. Тимчасово не працює, проживає в місті Трускавець. У 2015 році кандидатував у депутати Дрогобицької міської ради від політичної партії ВО “Батьківщина”.

Любов Голубіцька – суб’єкт висування “Об’єднання “Самопоміч”. Член Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”. Депутатка Бориславської міської ради. Директорка комунального підприємства “Надра Борислава”, проживає в місті Дрогобич.

Тарас Демко – самовисування. Член політичної партії “Громадянська позиція”, фізична особа – підприємець, проживає в місті Дрогобич. Депутат Дрогобицької міської ради, голова фракції “Громадянська позиція”.

Йосип Дяків – самовисування. Безпартійний. Директор МКП “Транс-Екіпаж”, проживає в селі Літиня Дрогобицького району. Голова Асоціації перевізників Дрогобиччини. У 2015 році кандидатував до Львівської обласної ради від політичної партії “Наш край”.

Сергій Жирний – самовисування. Безпартійний. Директор комунального підприємства “Комбінат міського господарства” Дрогобицької міської ради. У 2010 році балотувався до Івано-Франківської міської ради у 25 окрузі від політичної партії “Сильна Україна”.

Назар Жолобович – самовисування. Спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА. У 2015 році кандидував у депутати Бориславської міської ради від партії БПП «Солідарність».

Михайло Задорожний – суб’єкт висування політична партія “Європейська Солідарність”. Безпартійний. Голова правління Дрогобицької райспоживспілки. Депутат Львівської обласної ради від БПП “Солідарність”. Кандидатував до Верховної Ради України у 2012 та 2014 роках як самовисуванець у цьому ж окрузі. У минулому член партії ВО “Батьківщина”, кандидатував у партійному списку під № 379 до ВРУ на виборах 2006 року.

Роман Ілик самовисування. Безпартійний. Заступник Міністра охорони здоров’я України. У 2014 році кандидатував до Верховної Ради України по 121 виборчому окрузі від ВО “Батьківщина”, однак вибори програв. 2012-2014 рр. народний депутат України від ВО «Батьківщина», обраний у цьому ж окрузі. У минулому депутат Львівської обласної ради від ВО “Батьківщина”, перший заступник голови Львівської обласної ради.

Степан Кугівчак самовисування. Член Політичної партії “Європейська Солідарність”. Медичний брат санаторію “Алмаз”. В минулому підбузький селищний голова.

Євген Кулик – суб’єкт висування політична партія “Сила і честь”, безпартійний. Професор кафедри основ виробництва Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка. У 2004-2005 рр. – начальник управління з питань внутрішньої політики ЛОДА. 2007-2008 рр. – головний консультант Інституту законодавства ВРУ.

Павло Малихів – самовисування. Уродженець міста Дрогобич. Проживає в селі Тарасівка Києво-Святошинського району Київської області. Керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Богдан Матківський – суб’єкт висування “Громадянська позиція”. Безпартійний. Народний депутат 8 скликання, обраний у 2014 році у цьому ж окрузі як самовисуванець. Після обрання народним депутатом доєднався до фракції партії «Блок Петра Порошенка», проте 9 жовтня 2015 року вийшов з неї. Член політради партії «Громадський рух «Народний контроль».

Олександр Мисишин – самовисування. Безпартійний. Генеральний директор ТОВ “ВІП-Енерго”, проживає в місті Києві. Ймовірно його сторінка у мережі Facebook: Олександр Мисишин.

Дмитро Огньов – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійний, проживає в місті Києві, народився у м. Стебник. Власник Фермерського господарства «Меринос-Захід», яке займається вирощуванням овець та кіз високопродуктивних порід. Реєстрацію кандидата скасовано 29.06.2019 на підставі звернення партії. 

Іван Піляк – суб’єкт висування ВО “Батьківщина”. Безпартійний. Східницький селищний голова з 2010 року.

Віктор Руднєв – суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка. Член Радикальної партії Олега Ляшка, тимчасово не працює. Проживає в місті Борислав.

Орест Саламаха – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійна. Заступник директора з будівництва ТОВ “Буд Інвест Ком”. Проживає в селі Сокільники Пустомитівського району. Обрано депутатом.

Михайло Сікора – суб’єкт висування “Народний Рух України”. Голова Дрогобицької районної рад, член політичної партії “Народний Рух України”.

Роман Танчук – суб’єкт висування Аграрна партія України. Безпартійний. Голова фермерського господарства “РОМАЛІН”, що займається вирощуванням ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників. Проживає в місті Дрогобич.

Володимир Фідик – самовисування. Безпартійний. Тимчасово не працює, проживає в місті Києві.

 

122 округ (Жовківський, Яворівський райони)

Віталій Андрейко – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійний. Депутат Яворівської районної ради від Української Галицької Партії. Директор ПП “Комфортмістобуд”. Проживає в місті Новояворівськ.

Павло Бакунець – суб’єкт висування “Об’єднання “Самопоміч”. Безпартійний. Міський голова Яворова. Обрано депутатом.

Світозар Буричко – самовисування. Безпартійний. заступник начальника відділу митного оформлення № 4 митного поста “Грушів” Львівської митниці. 

Богдан Герман – суб’єкт висування Аграрна партія України. Безпартійний. Тимчасово не працює, проживає в місті Сколе.

Андрій Гнатуш – самовисування. Безпартійний. Директор ТОВ НВП “Енергія-Новояворівськ”.

Роман Демчина – самовисування. Безпартійний. Депутат Львівської обласної ради від БПП “Солідарність”. Директор ПП “Рома”, що з-поміж іншого здійснює будувництво та ремонт доріг.  Проживає в місті Рава-Руська.

Наталія Демчишин – самовисування. Безпартійний. Чергова стрілочного поста регіональньної філії “Львівська залізниця” АТ “Українська залізниця”. Проживає в селі Мервичі Жовківського району.

Андрій Дума – суб’єкт висування “Громадянська позиція”. Безпартійний. Депутат Львівської обласної ради від партії “Народний контроль”. Директор ТОВ “Львівське АТП-14631”, проживає в місті Львові.

Микола Зінько – суб’єкт висування ВО “Свобода”. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Рава-Руський міський голова. 2014-2015 – рядовий батальйону особового призначення “Січ”. 2010-2015 рр. – депутат Рава-Руської міської ради.

Михайло Ковалик – самовисування. Безпартійний. Директор ТОВ “Прушиньскі-Україна”, проживає в місті Яворів. Депутат Львівської обласної ради, обраний від Радикальної партії Олега Ляшка.

Юрій Мошковський – самовисування. Безпартійний. Заступник директора ПП “БАКАЛ-МІВ”. У 2015 році кандидатував до Львівської обласної ради від партії “УКРОП”. В минулому заступник Брюховицького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Ігор Муравський – самовисування. Безпартійний. Тимчасово не працює, проживає в місті Жовква. Депутат Жовківської районної ради від партії УКРОП, голова комісії з питань сільського господарства, екології та раціонального використання природних ресурсів. Активний у висвітлені проблеми Гробовицького сміттєзвалища.

Роман Онисько – самовисування. Безпартійний. Директор ТОВ “Будінвест траст”. Проживає в селі Козулька Жовківського району.

Володимир Пекар – самовисування. Безпартійний. Директор ТОВ “Девелоперська компанія “Моя країна”, яка займається зведенням житлових будинків. Власник рекламно-поліграфічного бізнесу.

Євген Рибчинський – суб’єкт висування ВО “Батьківщина”. Безпартійний. Народний депутат України, поет та журналіст. У 2014 році кандидатував від партії “Блок Петра Порошенка” в мажоритарному окрузі №211 (Київ). У листопаді 2015 року вийшов з фракції БПП та став членом Групи “Воля народу”. 6 червня 2019 року вступив до фракції ВО “Батьківщина” у Верховній Раді України. Проживає в місті Києві.

Ігор Самардак – суб’єкт висування політична партія “Європейська Солідарність”. Безпартійний. Голова Яворівської районної державної адміністрації з 2018 року. У 2015 році балотувався до Львівської обласної ради по мажоритарному округу № 46 від партії “Блок Петра Порошенка”. В минулому член політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. Балотувався від політсили до ВРУ у 2007 році у 122 виборчому окрузі.

Орест Сеньо – самовисування. Безпартійний. Директор ТОВ “Стар-Тех Україна”.

Сергій Ушарук – самовисування. Безпартійний. Директор ПП “Галичбудсервіс”. Проживає в місті Новояворівськ Яворівського району.

Петро Шот – суб’єкт висування “Народний Рух України”. Безпартійний. Начальник Яворівської ДПІ Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області. У 2015 році обраний депутатом Шклівської селищної ради.

Андрій Шумський – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійний. Директор ПП “АМ-Груп”, що працює в сфері утилізації сміття. Був довіреною особою кандидата на пост Президента України Зеленського В.О.  у 122 виборчому окрузі. Проживає в місті Львові.

 

123 округ (місто Новий Розділ, Золочівський, Миколаївський, Перемишлянський райони)

Мирослава Бабінська – суб’єкт висування ВО “Свобода”. Членкиня політичної партії ВО “Свобода”. Провідний спеціаліст зі страхування ПрАТ “Страхова компанія “ТАС”. Депутатка Львівської обласної ради від ВО “Свобода”. Проживає в місті Золочів.

Андрій Бас – суб’єкт висування політична партія “Сила і честь”, безпартійний. Фізична особа – підприємець, займається підприємницькою діяльністю у сфері громадського харчування. Проживає в м. Новий Розділ.

Тарас Батенко – самовисування. Народний депутат 8 скликання, обраний у цьому ж окрузі. На виборах 2014 балотувався за поданням партії «Блок Петра Порошенка». Після перемоги увійшов до складу однойменної фракції, однак у листопаді 2015 року вийшов з неї. Голова політичної партії “УКРОП”. Обрано депутатом.

Павло Гузар – самовисування. Безпартійний. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тростянецької сільської ради. Реєстрацію скасовано ЦВК 2 липня 2019 року на підставі заяви кандидата про відмову балотуватися.

Сергій Дзядик – суб’єкт висування “Народний Рух України”. Член політичної партії “Народний Рух України”. Помічник-консультант народного депутата України Віктора Кривенка. Заступник голови громадського формування «Народна самооборона Львівщини», голова Галицької Ліги КВН. Проживає в селі Великі Глібовичі Перемишлянського району.

Олег Дуда – суб’єкт висування політична партія “Європейська Солідарність”. Безпартійний. Заступник головного лікаря з хірургічної роботи Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру. Голова Українського лікарського товариства у Львові. Член Громадської Ради при Львівській ОДА та МОЗ України. Проживає в місті Львові.

Наталія Квасецька – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійна. Секретар-діловод Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Андрій Ляхович – самовисування. Безпартійний. Директор ТОВ “Демайнінг тім фром Юкрейн”, проживає в смт Розділ. У 2014 році очолював Третій батальйон територіальної оборони Львівщини “Воля”.

Роман Ольшанецький – суб’єкт висування політична партія “Разом сила”. Тимчасово не працює, член політичної партії “Разом сила”. Проживає в місті Новий Розділ, керівник місцевого осередку ГО “АвтоЄвросила”.

Ігор Паук – самовисування. Член Радикальної партії Олега Ляшка. Працівник “Макдональдс Юкрейн ЛТД”.

Олександр Сорока – самовисування. Фізична особа – підприємець, член політичної партії “УДАР” Віталія Кличка”, проживає в місті Перемишляни. Депутат Бібрської ОТГ від Аграрної партії України. З 2012 року представник франчайзингової мережі ТОВ «Нова Пошта». 2006-2010 рр. – депутат Брюховицької сільської ради.

Тарас Чолій – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійний. Депутат Львівської міської ради, голова фракції Української Галицької Партії. У 2007-2009 рр. був помічником міського голови Львова. 2009-2017 рр. – директор музею «Територія Терору» міста Львова.

Роман Ясінський – самовисування. Безпартійний. Заступник Червоненського сільського голови Золочівського району. Голова благодійного фонду “Майбутнє сиріт”. У 2014 році кандидатував до ВРУ у 123 виборчому окрузі від Радикальної партії Олега Ляшка, однак був відкликаний від балотування рішенням з’їзду партії. 2009-2011 – в.о. заступника начальника управління поліграфії та телерадіопростору ЛОДА. 2006-2009 – голова Золочівської районної громадської організації “Молодіжний Союз Наша Україна”.

 

124 округ (місто Червоноград, Сокальський район, частина Кам’янка-Бузького району)

Оксана Береза – суб’єкт висування ВО “Свобода”. Членкиня політичної партії ВО “Свобода”. Директорка Угнівської ЗШ І-ІІІ ступенів, проживає в селі Муроване Сокальського району.

Денис Варламов – самовисування. Безпартійний. Заступник директора ПП “ҐОЛОС”. Проживає в смт Гостомель міста Ірпінь Київської області.

Валентина Ведровська – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійна. Голова правління благодійного фонду “Українська Галицька Фундація”. Проживає в селі Соколівка Буського району. Була членом Української Галицької Партії, учасницею проекту “Нові лідери”.

Тетяна Візеренко – самовисування. Безпартійний. Заступник директора ПП “ГОЛОС”, проживає в місті Києві.

Ігор Грабінський – самовисування. Безпартійний. Депутат Львівської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка. Фізична особа – підприємець, проживає в смт Гірник Сокальського району.

Юрій Камельчук – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійний. Фізична особа – підприємець, бізнес тренер, консультант, НЛП-практик і тренер. В минулому –  журналіст. Обрано депутатом.

Сергій Касян – самовисування. Член політичної партії “Громадянська позиція”. Депутат Львівської обласної ради від Громадянської позиції. Заступник головного лікаря Сокальської центральної районної лікарні.

Олег Махніцький – самовисування. Безпартійний. Адвокат в адвокатському об’єднанні “Валько та партнери”. В минулому член політичної партії ВО “Свобода”, депутат Львівської міської ради. У 2012 році обраний до Верховної Ради України за партійним списком ВО “Свобода” (№ 21). У лютому-червні 2014 року – Генеральний прокурор України.

Юлія Мороз – суб’єкт висування ВО “Батьківщина”. Безпартійний. Директор ТОВ “Юридична компанія “Еверест”, адвокат, фізична особа – підприємець. Проживає в місті Києві.

Олег Мусій – суб’єкт висування “Громадянська позиція”. Народний депутат 8 скликання, обраний у 2014 році у цьому ж окрузі як самовисуванець. Після набуття статусу народного депутата приєднався до фракції партії «Блок Петра Порошенка», з якої вийшов у вересні 2015 року. Член політради партії «Громадський рух «Народний контроль». Безпартійний.

Олег Пелих – самовисування. Безпартійний. Заступник начальника управління – начальник відділу економічно-договірного та координації діяльності будівельних організацій, управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації. 2016-2017 рр. голова Сокальської районної державної адміністрації. Раніше – заступник Соснівського міського голови.

Ігор Предко – суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка. Член Радикальної партії Олега Ляшка. Заступник директора комунального підприємства “Комунальник”. Голова організації “Автомайдан Червоноград”.

Остап Семерак – самовисування. Безпартійний. Міністр екології та природних ресурсів України. Народний депутат України VI (Блок Юлії Тимошенко) і VIII (Народний фронт) скликань. 2006-2007 рр. – заступник голови Київської обласної державної адміністрації з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю. Проживає в місті Києві.

Юлія Троцько – самовисування. Безпартійна. Генеральний директор ТОВ “ТБ-НЕТ”. Проживає в місті Києві.

Дмитро Фартушок – суб’єкт висування “Об’єднання “Самопоміч”. Член Політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”. Помічник-консультант народного депутата України Олега Лаврика, провідний менеджер з регіонального розвитку відділу регіональної політики організаційно-аналітичного управління Департаменту внутрішньої політики політичної партії Об’єднання “Самопоміч”. Проживає в місті Червоноград. У 2014 році балотувався до ВРУ у списку Самопомочі під №57, у 2015 – до Львівської обласної ради в мажоритарному окрузі. В обох випадках – неуспішно.

Андрій Шуб – суб’єкт висування політична партія “Сила і честь”. Тимчасово не працює, проживає в селі Зимна Вода Пустомитівського району. Член партії “Сила і честь”. У 2015 році кандидатував до Пустомитівської районної ради від партії “Громадянська позиція”.

Олександр Ябчанка – самовисування. Безпартійний. Фізична особа – підприємець, проживає в місті Львові. В минулому речник в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, головний експерт медичної групи коаліції громадських організацій “Реанімаційний пакет реформ”, лікар-педіатр.

 

125 округ (місто Самбір, Сколівський, Старосамбірський, Турківський райони, частина Самбірського району)

Мар’ян Антошик – суб’єкт висування Політична партія “УДАР Віталія Кличка”. Безпартійний. Оператор з добування нафти і газу НГВУ “Бориславнафтогаз” ПАТ “Укрнафта”. Проживає в місті Старий Самбір. Депутат Старосамбірської міської ради, обраний від БПП “Солідарність”.

Юрій Доскіч – самовисування. Безпартійний. Депутат Львівської міської ради, член фракції БПП “Солідарність”. Президент ТДВ “ГАЛ-КАТ”, проживає в місті Львові. Співзасновник Фонду братів Доскічів.

Андрій Дубас – самовисування. Безпартійний. Президент Асоціації українських банків, проживає в місті Києві, народився в місті Самбір. Раніше був радником глави Національного банку України, помічником народного депутата 2012-2014 рр. Олега Канівця (за строковим трудовим договором на постійній основі).

Ярослав Качмарик – суб’єкт висування ВО “Батьківщина”. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутат Львівської обласної ради, обраний у 38 виборчому окрузі (Дрогобицький район) від ВО “Батьківщина”. У минулому член партії ВО “Свобода”. У 2010-2015 рр. був депутатом Львівської обласної ради від ВО “Свобода”, на виборах до ВРУ 2007 та 2012 років кандидатував у партійному списку політсили. Тимчасово не працює, проживає в місті Львові.

Василь Курій – самовисування. Фізична особа – підприємець, безпартійний. Депутат Старосамбірської районної ради, член фракції “Воля”. Очолював виборчий список партії “Воля” до Львівської обласної ради у 2015 році. Голова правління громадської організації “Люди Країни”.

Роман Кутний – самовисування, безпартійний. Тимчасово не працює, проживає в місті Львові. Голова правління ВГО “Народний антикорупційний нагляд”. У 2014 році кандидатував до Парламенту як самовисуванець у 116 мажоритарному виборчому окрузі.

Андрій Лопушанський – самовисування. Народний депутат 8 скликання, обраний у 2014 році від «Блоку Петра Порошенка» у цьому ж окрузі. Член політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, проживає в місті Києві. Голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Обрано депутатом.

Ярослав Максименко – самовисування. Безпартійний. Керівник проектів в громадській організації “Громадський рух “СЛУГА НАРОДУ”, проживає в місті Бровари.

Юрій Міськів – самовисування. Безпартійний. Директор Департаменту фінансів промисловості Міністерства фінансів України.

Ігор Піхоцький – суб’єкт висування “Народний Рух України”. Безпартійний. Начальник Старосамбірського районного відділу ГУ ДМС України у Львівській області. Депутат Старосамбірської районної ради від НРУ. Проживає в селі Недільна Старосамбірського району.

Юрій Проданюк – самовисування. Безпартійний. Керівник польотами військової частини, проживає в місті Новий Калинів Самбірського району.

Володимир Саврук – самовисування. Член Української Народної Партії. Директор ТОВ “Рейдер”, проживає в місті Львові. Голова правління Фонду допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО. У 2015 році балотувався до Львівської обласної та міської рад у мажоритарних округах від партії “Народний контроль” однак вибори програв. У 2006 році кандидатував до ВРУ під № 217 у списку Українського Народного Блоку Костенка і Плюща.

Володимир Смолінський – самовисування. Нижанковицький селищний голова з 2010 року. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, проживає в смт Нижанковичі Старосамбірського району.

Степан Сюшко – суб’єкт висування ВО “Свобода”. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Директор коледжу Львівського університету бізнесу та права. Депутат Самбірської районної ради від ВО “Свобода”. Голова благодійного фонду “Рідне моє Прикарпаття”.

Микола Яворський – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійний. Директор ТОВ Будівельна фірма “СерКоН Груп”. Донедавна голова Турківського місцевого осередку «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

 

126 округ (міста Моршин, Стрий, Жидачівський, Стрийський райони)

Володимир Гаврон – суб’єкт висування “Голос”. Безпартійний. Депутат Жидачівської районної ради від Української Галицької Партії, керівник фракції. Краєзнавець, керівник напряму реконструкції УПА в товаристві пошуку жертв війни “Пам’ять”.

Андрій Гергерт – суб’єкт висування ВО “Свобода”. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. В минулому член політичної партії “ПРАВИЙ СЕКТОР”. У 2014 році балотувався до ВРУ як самовисуванець. Заступник Командира Української добровольчої армії, командир 8-го окремого батальйону «Аратта» УДА. Тимчасово не працює, проживає в селі Ілів Миколаївського району.

Євгеній Гірник – самовисування. Фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві.

Василь Загородний – самовисування. Член Аграрної партії України, раніше – член Партії регіонів. Директор СВК “Агровиріб”.  У 2012 році балотувався до ВРУ від Партії регіонів у 126 виборчому окрузі.

Мар’ян Калин – суб’єкт висування “Народний Рух України”. Член Політичної партії “Народний Рух України”, проживає в місті Львові. Заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. У 2015 році кандидатував до Львівської обласної ради у виборчому списку НРУ, однак партія не подолала 5 % бар’єру.

Олег Канівець – суб’єкт висування “Громадянська позиція”. Голова благодійного фонду “Добре серце”. Член політичної партії “Громадянська позиція”. Проживає у Києві. На позачергових виборах до ВРУ 2014 року був вклюдений під №10 до списку партії “Громадянська позиція”, яка не пройшла до Парламенту. У 2012 році обраний народним депутатом України у 126 окрузі від ВО “Батьківщина”. 2002 – 2006 рр. – депутат Львівської обласної ради, керівник фракції “Наша Україна”, “Батьківщина”.

Ірина Карпінська – суб’єкт висування Українська партія. Членкиня Української партії. Головний спеціаліст відділу моніторингу проектів державних інвестицій та МТД департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Андрій Кіт – самовисування. Безпартійний. Народний депутат України 8 скликання. Обраний у 2014 році від «Блоку Петра Порошенка» у цьому ж окрузі. Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Обрано депутатом.

Володимир Кулак – самовисування. Безпартійний. Радник голови Тернопільської обласної державної адміністрації з питань медицини. 27 червня 2017 року через неправильний діагноз у Жидачівській районній лікарні помер син Володимира Кулика. Відтоді батько домагається покарання для винних.

Ростислав Кушина – самовисування. Безпартійний. Український співак. Учасник телепроектів на каналі 1+1. Фізична особа – підприємець, проживає в місті Моршин.

Володимир Наконечний – суб’єкт висування політична партія “Слуга народу”. Безпартійний. Доцент, заступник завідувача кафедри міжнародних відносин факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв. Проживає в місті Трускавець.

Олег Турко – самовисування. Тимчасово не працює, безпартійний. Проживає в смт Івано-Франкове Яворівського району. Відомий як український співак та музикант, екс-учасник та співзасновник гурту «DZIDZIO». Сценічне ім’я «Лесик».

Олег Филик – самовисування. Безпартійний. Юрисконсульт ТРК “Лан”, журналіст, проживає в місті Стрий. Депутат Стрийської міської ради від політичної партії “Народний контроль”.  Засновник та редактор часопису “Право на правду”. У 2015 році кандидатував до Львівської обласної ради у списку партії “Народний контроль” під №24.