[Подія відбулась] Атестація депутатів місцевих рад. Проміжні результати моніторингу 2018 року

конференц-центр готелю “Асторія" (вул. Городоцька,15), прокласти маршрут

E-mail: lviv@opora.org.ua тел. 098-765-86-22

21 грудня об 11:00 у конференц-центрі готелю “Асторія” відбудеться презентація та обговорення проміжних результатів моніторингу діяльності депутатів Львівської міської ради у 2018 році. Моніторинг є продовженням минулорічної кампанії “Атестація депутатів місцевих рад”, яку у Львові здійснювала Громадянська мережа ОПОРА.

До участі в обговоренні будуть запрошені депутати Львівської міської ради та експерти, які досліджують питання місцевого самоврядування.

Модератор: координатор проекту “Атестація депутатів місцевих рад” у Львові  Тарас Радь

Основні теми:

  • чи оприлюднена у повному обсязі інформація про депутатів та графіки їх прийому;
  • як депутати виконують обов’язок проведення щомісячного прийому громадян;
  • як звітують депутати про результати своєї роботи за підсумками року;
  • чи підтримують депутати зворотній зв’язок із виборцями.

Опісля презентації результатів моніторингу ОПОРИ депутати ЛМР поділяться досвідом комунікації з виборцями. Разом з експертами громадського сектору вони обговорять проблеми та історії успіху задля спільного пошуку рішень щодо порушених тем.

 

Наразі, за постійними оновленнями кампанії можна слідкувати:

У соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація».

У розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації

За додатковою інформацією про здійснення ініціативи у Львівській області звертайтесь:

Громадянська мережа ОПОРА, E-mail: lviv@opora.org.ua тел. 098-765-86-22

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація». У місті Львів за реалізацію ініціативи відповідає Громадянська мережа ОПОРА.