[Подія відбулась] Круглий стіл: «Робота депутатів-мажоритарників з Львівської області в окрузі: діяльність громадських приймалень та використання державних субвенцій»

просп. Шевченка, 11, прокласти маршрут

Тарас Радь, аналітик Громадянської мережі ОПОРА у Львові - тел.: 032 254 61 63

20 липня 2018 року о 11:00 у Львівському прес-клубі відбудеться круглий стіл на тему «Робота  депутатів-мажоритарників з Львівської області в окрузі: діяльність громадських приймалень та використання державних субвенцій». Захід присвячений обговоренню проблемі взаємодії народних депутатів з виборцями в окрузі через громадські приймалені.

Під час круглого столу представники Громадянської мережі ОПОРА представлять порівняльний аналіз діяльності громадських приймалень депутатів-мажоритарників Львівщини з точки зору питання ефективності використання цього інструменту депутатської діяльності. Крім цього будуть презентовані результати аналізу структури розподілу коштів державних субвенцій за 2017 рік на об’єкти у  межах Львівської області.

У заході візьмуть участь:

  • Наталія Матківська, юрист Громадянської мережі ОПОРА у Львові,
  • Тарас Радь, аналітик Громадянської мережі ОПОРА у Львові

Запрошуємо членів команд народних депутатів, представників громадських приймалень народних депутатів, громадських активістів, журналістів та небайдужих громадян долучитися до дискусії!