[Подія відбулась] Міський голова, виконавчі органи чи депутати – хто у Львові працює найбільш публічно? Презентація результатів вимірювання Індексу публічності 2018 року

Мала сесійна зала ЛМР (230 кабінет), прокласти маршрут

Громадянська мережа ОПОРА у Львові запрошує на презентацію результатів шостого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування в Україні. Обговорення відбудеться у вівторок, 15 жовтня, о 15:00 в малій сесійній залі ЛМР.

На заході буде представлено рейтинг публічності 24 муніципалітетів, а також окремих суб’єктів дослідження – міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад. Окрім цього, ми проаналізуємо сильні та слабкі сторони діяльності кожного суб’єкта моніторингу й розкажемо, які рішення та нові практики сприяли підвищенню рівня публічності Львова у всеукраїнському рейтингу 2018 року. А також обговоримо, що потрібно зробити Львівській міській раді, щоб не тільки зберегти існуючий прогрес, але й виграти конкуренцію в інших муніципалітетів України.

Ознайомитися із результатами Індексу публічності муніципалітету Львова 2018 року можна на сайті publicityindex.org.

Нагадаємо, що у попередні роки найвищі показники відкритості, прозорості та підзвітності демонстрували муніципалітети Івано-Франківська, Києва, Луцька та Вінниці. За підсумками вимірювання Індексу публічності 2017 та 2016 років Львів належав до категорії міст із задовільним рівнем публічності, у 2015 році – із низьким.

Спікери заходу:

  • Олександр Неберикут, координатор кампанії «Вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування».
  • Анжеліка Зозуля, координаторка вимірювання Індексу публічності у Львові.

Контактна особа: Олександр Неберикут – 063 628 68 37.