[Подія відбулась] Презентація дослідження “Місце Львівщини за результатами Індексу євроінтеграційного економічного поступу в Україні”

Львівський прес-клуб, прокласти маршрут

У п’ятницю, 23 лютого, об 11:00 у Львівському прес-клубі Громадянська мережа ОПОРА представить результати дослідження «Індекс євроінтеграційного економічного поступу в Україні за 2014 – 2016 роки: Львівська область», проведеного Асоціацією регіональних аналітичних центрів.

У дослідженні здійснено порівняльне оцінювання ступеня зближення регіональних економічних систем України (в тому числі Львівської області) з Європейським Союзом у 2014-2016 рр. Дослідження має на меті показати динаміку поступу у торговельно-економічних зв’язках Львівської області з ЄС в умовах дії режиму вільної торгівлі, а також оцінити інституційну підтримку євроінтеграційного курсу та перспективи його удосконалення Львівською обласною державною адміністрацією.

Під час заходу буде представлена друкована аналітична публікація з детальним описом методології та висновків дослідження.

До участі у заході запрошуються представники регіональних органів влади і самоврядування; представники організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію та впровадження ПВЗВТ; дослідники та науковці у сфері економіки; представники агенцій регіонального розвитку; представники бізнесу; зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти; представники засобів масової інформації.

Основний спікер презентації: Олександр Неберикут, аналітик Громадянської мережі ОПОРА, (032) 254-61-63

 

Довідково: Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Львівським представництвом Громадянської мережі «Опора» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).