[Подія відбулась] ОПОРА обговорить із народними депутатами проблему незаконної вирубки лісів

онлайн

2 червня, о 19:00 Громадянська мережа ОПОРА проведе онлайн-дискусію “(Без)цінний ліс: стратегія управління (не)вичерпним ресурсом” за участі народних депутатів зі Львівщини та Прикарпаття. Подія транслюватиметься на сторінці ОПОРА Львів у Facebook. 

У дискусії візьмуть участь народний депутат, член комітету з питань екологічної політики та природокористування Едуард Прощук, консультант зі сталого розвитку лісового господарства Дмитро Карабчук, народний депутат VIII скликання, колишній секретар комітету екології Верховної Ради Остап Єднак. Модеруватиме подію аналітик ОПОРИ Олександр Неберикут

Основні теми дискусії:

  • Чому політика охорони лісів не дає бажаного результату?
  • Якою має бути результативна політика збереження лісів?
  • Що потрібно змінити в державному управлінні лісовими ресурсами?

Нагадаємо, що обговорення транслюватиметься наживо на сторінці ОПОРА Львів у Facebook. Кожен глядач зможе поставити питання спікерам у коментарях. 

Це четверта онлайн-дискусія, яку організовує ОПОРА, аби привернути увагу до проблем, що потребують законодавчого врегулювання. У такий спосіб аналітики ОПОРИ хочуть створити майданчик для пошуку спільних рішень та популяризувати практику позитивного лобізму. Перше обговорення було присвячене транскордонній співпраці, друге — державній підтримці гірських територій, третє — захисту культурної спадщини та управлінню нею.

Дискусії відбуваються в межах проєкту “Регіональний порядок денний для народних депутатів”, за підтримки Програма РАДА, що виконує Фонд Східна Європа.