[Подія відбулась] ОПОРА відзначить найсумлінніших депутатів ЛМР 2017 року

«CoMMuna» (вул. Галицька, 1), прокласти маршрут

21 березня об 11:00 у коворкінгу «CoMMuna» (вул. Галицька, 1) Громадянська мережа ОПОРА презентуватиме результати моніторингу діяльності депутатів Львівської міської ради у 2017 році.

Впродовж останніх півроку, в межах кампанії «Атестація. Депутати місцевих рад», аналітики Громадянської мережі ОПОРА досліджували, як місцеві обранці провадять сесійну роботу, працюють у постійних депутатських комісіях, взаємодіють з виборцями, здійснюють прийоми громадян, звітують про свою діяльність у раді.

На основі проаналізованих даних аналітики представлять оцінку роботи кожного з депутатів, зокрема відзначать найбільш ефективних місцевих обранців, розкажуть про сильні та слабкі сторони роботи депутатського корпусу поточного скликання. Найсумлінніші депутати отримають спеціальні відзнаки від моніторингової команди ОПОРИ.

Крім того, під час заходу спікери озвучать пропозиції депутатським фракціям та управлінню «Секретаріат ради» щодо підвищення рівня належного урядування.

До обговорення результатів моніторингу запрошено депутатів Львівської міської ради, працівників управління «Секретаріат ради», представників громадських організацій, що займаються питаннями місцевого самоврядування, журналістів.

 

Контактна особа: Тарас Радь, консультант проекту «Атестація. Депутати місцевих рад», 254–61–63, lviv@opora.org.ua

 

Довідково: Моніторинг відбувався за 20 критеріями, на основі яких формувалася комплексна оцінка діяльності кожного депутата. Методологія дослідження базується на чинному законодавстві, що визначає повноваження депутатів місцевих рад, а також враховує такі принципи належного урядування, як відкритість, прозорість, доброчесність та підзвітність. За результатами моніторингу кожен депутат отримав від експертів Громадянської мережі «Опора» оцінку за шкалою від нуля до п’яти. Паралельно свої оцінки місцевим обранцям  виставили понад 20 експертів: журналісти, науковці, громадські діячі. За результатами моніторингу напрацьовано індивідуальні рекомендації щодо підвищення відкритості та прозорості діяльності депутатів Львівської міської ради.