ОПОРА запрошує на презентацію та обговорення Маніфесту сталого миру «Світ після нашої перемоги»

2 листопада о 10:30 в America House Lviv (Американський дім у Львові) за адресою вулиця Академіка Гнатюка, 2 відбудеться презентація та обговоренні Маніфесту сталого миру «Світ після нашої перемоги» за участі авторів документу.

Україна прагне реалізувати себе як європейська демократична країна, побудована на засадах верховенства права. Безумовною передумовою цього є завершення війни.

Звільнення всієї території України і завершення військових дій не означає завершення війни. І справа не лише у відшкодуванні завданої шкоди і покаранні винуватих: розпалені антиукраїнські й антизахідні настрої та імперські амбіції як російської еліти, так і простих росіян рано чи пізно призведуть до наступної ескалації та війни. Щоб убезпечити Україну та світ від нової агресії, антивоєнній коаліції необхідно створити такі умови, наслідком яких стануть глибокі внутрішні зміни в РФ, що стали би гарантією сталого миру.

Саме тому представники українського громадянського суспільства спробували окреслити рамки української перемоги і описати їх у спільному документі. Цей маніфест містить візію повоєнного світу й окреслює шляхи її досягнення. Неможливо отримати мир ціною справедливості чи справедливість ціною миру. Для сталої міжнародної безпеки справедливість і мир мають бути досягнуті одночасно.

Повний текст Маніфесту за посиланням.

У Львові текст документу представлять:

  1. Валерій Пекар, експерт із стратегій, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ, віце-президент УСП,
  2. Євген Глібовицький,експерт з довготермінових стратегій, засновник експертної компанії pro.mova, учасником Несторівської та Унівської експертної групи 
  3. Ганна Гопко, експертка-міжнародниця, громадська діячка, народна депутатка 8-го скликання
  4. Михайло Гончар, експерт з енергетики, президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», головний редактор часопису «Чорноморська безпека»
  5. Олександр Ябчанка, військовий, викладач УКУ, експерт з реформи системи охорони здоров’я РПР 2017-2018, речник МОЗ 2018-2019,
  6. Андрій Андрушків, військовий, богослов, виконавчий директор Центру спільних дій,
  7. Микола Виговський, громадський діяч.

Під час презентації буде можливість долучитись до обговорення, поставити запитання авторам, надати свої зауваження та пропозиції до документу, а також поспілкуватися із ними за кавою.

Захід триватиме близько двох годин.

Для участі у заході прохання заповнити реєстарційну формуhttps://shorturl.at/eqFLS

Організатори: Громадянська мережа ОПОРА і Міжнародний фонд «Відродження».