[Подія відбулась] Підсумки спостереження парламентської кампанії на Львівщині напередодні дня голосування

проспект Тараса Шевченка, 11

Громадянська мережа ОПОРА запрошує на пресконференцію «Підсумки спостереження парламентської кампанії на Львівщині напередодні дня голосування», що відбудеться у п’ятницю, 19 липня, у Львівському прес-клубі ( проспект Тараса Шевченка, 11) об 11:00.

Експерти ОПОРИ розкажуть про порядок формування дільничних виборчих комісій, хто з кандидатів та політичних партій отримав найбільше членів та керівних посад у ДВК. Також поговоримо про проблеми в окружних виборчих комісіях, форми агітації, порушення та активність кандидатів у народні депутати.

Спікери:

  • Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області,
  • Ярина Гаєцька-Колотило, Громадська омбудсменка із захисту виборчих прав у Львівській області.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)