[Подія відбулась] Прес-конференція: «Екватор виборчої кампанії: створення окружних виборчих комісій та зростання активності на Львівщині»

Прес-клуб, пр. Т. Шевченка, 11, прокласти маршрут

+38 098 765 86 22

Громадянська мережа ОПОРА запрошує на прес-конференцію «Екватор виборчої кампанії: створення ОВК та зростання активності кандидатів на Львівщині», що відбудеться у п’ятницю, 22 лютого, у Львівському прес-клубі об 11:00.

Аналітики ОПОРИ пояснять, які виклики для перебігу виборчого процесу з’являються у зв’язку з рекордною кількістю членів окружних виборчих комісій. Адже передбачається, що в кожній комісії на Львівщині буде щонайменше по 35 осіб. Також йтиметься про збільшення активності кандидатів на пост Президента у лютому та форми агітації, до яких вдаються самі кандидати і їхні політичні сили. Крім того експерти  презентують аналіз складів окружних виборчих комісій.

У прес-конференції візьмуть участь

  • Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами Президента у Львівській області;
  • Ольга Стрелюк, довготермінова спостерігачка Громадянської мережі ОПОРА у Львівській області.
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:

Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області

тел.:+38 098 765 86 22