[Подія відбулась] Прес-конференція «Перші підсумки повторного голосування на Львівщині»

Львівський прес-клуб, пр. Т. Шевченка, 11, прокласти маршрут

Ксенія Янко, +30977512464

У понеділок, 22 квітня, о 14:00 у Львівському прес-клубі Громадянська мережа ОПОРА проведе прес-конференцію на тему «Перші підсумки повторного голосування на Львівщині».

Під час прес-конференції Громадянська мережа ОПОРА представить результати паралельного підрахунку голосів. Крім того, експерти ОПОРИ підіб’ють підсумки дня повторного голосування у межах Львівської області. Також на прес-конференції розкажуть, як на Львівщині проходила передвиборча кампанія кандидатів, що вийшли до другого туру та які фіксувались порушення впродовж квітня.

Спікери:

  • Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами Президента  у Львівській області;
  • Ярина Гаєцька-Колотило, громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Львівській області;
  • Ольга Стрелюк, довготермінова спостерігачка Громадянської мережі ОПОРА у Львівській області.
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:

Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області

тел.:+38 098 765 86 22

e-mail: lviv@opora.org.ua