[Подія відбулась] Пресконференція “Львівщина: підсумки дня голосування”

проспект Тараса Шевченка, 11

У понеділок, 26 жовтня, о 13:00 у Львівському пресклубі (проспект Тараса Шевченка, 11) відбудеться пресконференція за результатами спостереження Громадянської мережі ОПОРА у день голосування на Львівщині.

Під час заходу експерти ОПОРИ розкажуть про зафіксовані порушення виборчого законодавства у день голосування, під час підрахунку голосів та передачі документації з дільничних до територіальних виборчих комісій. Також представники Громадянської мережі ОПОРА дадуть оцінку виборчому процесу та презентують результати проведеного спостереження на основі соціологічно обґрунтованої вибірки, що дасть можливість узагальнити інформацію про те, які порушення були найбільш поширеними по всій території країни.

Спікери:

  • Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
  • Ярина Гаєцька-Колотило, Громадська омбудсменка із захисту виборчих прав у Львівській області

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій та інших зацікавлених осіб.

Просимо учасників дотримуватися карантинних обмежень.

За коментарями звертайтеся:
Тарас Радь, координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
тел.: +38 098 765 86 22

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)