[Подія відбулась] Пресконференція «Львівщина: підсумки дня голосування»

проспект Тараса Шевченка, 11

Громадянська мережа ОПОРА запрошує на пресконференцію «Львівщина: підсумки дня голосування», що відбудеться у вівторок, 23 липня, у Львівському прес-клубі (проспект Тараса Шевченка, 11) о 10:00.

Під час пресконференції Громадянська мережа ОПОРА представить результати паралельного підрахунку голосів (PVT – parallel vote tabulation). Також експерти розкажуть про зафіксовані порушення виборчого законодавства у день голосування, під час підрахунку голосів та передачі документації з дільниць до ОВК.

Спікер:

  • Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
За коментарями звертайтеся:
Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
тел.: +38 098 765 86 22

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.