[Подія відбулась] Пресконференція «Підготовка до місцевих виборів на Львівщині: формування комісій, дочасна агітація та використання адмінресурсу»

проспект Тараса Шевченка, 11

У четвер, 10 вересня, об 11:00 у Львівському пресклубі (проспект Тараса Шевченка, 11) відбудеться пресконференція щодо спостереження Громадянської мережі ОПОРА за передвиборчим етапом місцевих виборів 25 жовтня. 

Під час заходу експерти ОПОРИ розкажуть про формування та роботу територіальних виборчих комісій, зміну виборчої адреси львів’янами, дочасну агітаційну активність партій та потенційних кандидатів, а також про факти використання адміністративного ресурсу на Львівщині.

Спікер:

  • Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області;
  • Ярина Гаєцька-Колотило, Громадська омбудсменка із захисту виборчих прав у Львівській області;
  • Дмитро Міхалець, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області;
  • Зоряна Павлів, начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації.

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій та інших зацікавлених осіб.

Просимо учасників дотримуватися карантинних обмежень.

За коментарями звертайтеся:

Тарас Радь, координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області

тел.: +38 098 765 86 22

email: lviv@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)