[Подія відбулась] Пресконференція “Підсумки повторного голосування у двох містах на Львівщині”

проспект Тараса Шевченка, 11

У понеділок, 23 листопада, о 13:00 у Львівському пресклубі (проспект Тараса Шевченка, 11) відбудеться пресконференція за результатами спостереження Громадянської мережі ОПОРА під час повторного голосування за очільників Львівської та Дрогобицької міських територіальних громад.

Під час заходу експерти розкажуть про агітаційну активність кандидатів, які вийшли у так званий “другий тур” у Львові та Дрогобичі, витрати партій та кандидатів під час виборчої кампанії на Львівщині, судові оскарження рішень про результати голосування.

А також зафіксовані спостерігачами ОПОРИ порушення у день повторного голосування, під час підрахунку голосів та передачі документації з дільничних до територіальних виборчих комісій.

Спікер:

Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області

За коментарями звертайтеся:
Тарас Радь, координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
тел.: +38 098 765 86 22

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)