[Подія відбулась] Пресконференція «Проміжні підсумки спостереження за перебігом кампанії місцевих виборів на Львівщині»

проспект Тараса Шевченка, 11

У четвер, 22 жовтня, о 13:00 у Львівському прес-клубі (проспект Тараса Шевченка, 11) відбудеться пресконференція щодо проміжних результатів спостереження Громадянської мережі ОПОРА за перебігом кампанії місцевих виборів на Львівщині. 

Під час заходу експерти ОПОРИ розкажуть про активність з боку учасників місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня: розміщення агітації у заборонених місцях та з порушенням правил благоустрою, агітаційну активність партій та кандидатів у соціальних мережах, підкуп виборців, “чорний піар”. Також поговоримо про проблеми із партійними списками, роботу територіальних та дільничних виборчих комісій. 

Спікери:

  • Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
  • Ярина Гаєцька-Колотило, Громадська омбудсменка із захисту виборчих прав у Львівській області
  • Дмитро Міхалець, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області

 

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій та інших зацікавлених осіб. 

Просимо учасників дотримуватися карантинних обмежень. 

За коментарями звертайтеся:

Тарас Радь, координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області  

тел.: +38 098 765 86 22

e-mail: lviv@opora.org.ua 

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)