[Подія відбулась] Запрошуємо на круглий стіл щодо розвитку потенціалу транскордонного співробітництва Львівщини

Готель "Асторія", прокласти маршрут

Олександр Неберикут, 032 254 61 63

14 лютого 2018 року Громадянська мережа ОПОРА запрошує представників органів публічної адміністрації, депутатів, науковців, журналістів та громадських активістів на круглий стіл «Чи сприяє політика транскордонного співробітництва реалізації стратегічних цілей регіонального розвитку у Львівській області?».

Захід має на меті обговорити тематичні, фінансові та організаційні аспекти реалізації політики транскордонного співробітництва на Львівщині та можливі точки синергії між програмами територіального й транскордонного співробітництва та пріоритетами регіонального розвитку. Під час круглого столу також буде представлений проект аналітичної доповіді, до підготовки якої долучилися експерти Громадянської мережі «Опора». За результатами заходу організатори доопрацюють та узгодять публічні рекомендації щодо максимально повного використання потенціалу транскордонного співробітництва для забезпечення стратегічних потреб регіону. Це, зокрема, допоможе підвищити ефективність використання допомоги Україні з боку ЄС.

До участі в обговоренні запрошено посадовців органів публічної адміністрації, депутатів, експертів та науковців. Зокрема, гостями заходу будуть Т.в.о. директора Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Тарас Олійничок, керівник аналітичної групи громадської організації «Європейський діалог» Олександр Софій, начальник Головного управління статистики у Львівській області Свiтлана Зимовiна, представники Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», депутати ЛОР – члени постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики.

Спікери заходу:

  • Євген Романенко, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень.
  • Олександр Неберикут, Громадянська мережа ОПОРА, регіональний експерт проекту.

Захід співорганізовує Громадянська мережа ОПОРА за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».

Дата та час: 14 лютого, 11:00-13:00

Місце: конференц-зала готелю «Асторія» (вул. Городоцька, 15)

Контактна особа: Олександр Неберикут, 032 254 61 63

Довідково: круглий стіл проходитиме в рамках проекту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей», який реалізує ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української національної Платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Метою проекту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей» є підвищення ефективності виконання регіональної політики та транскордонного співробітництва в прикордонних регіонах України (в т.ч. в контексті використання Україною допомоги з боку ЄС) через посилення позитивного синергетичного ефекту від взаємодії програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку у Чернігівській, Київській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій та Одеській областях.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».