[Подія відбулась] Тренінг “Демократія – це не лише вибори…”

Центр Шептицького УКУ, прокласти маршрут

17 травня 2018 р. у Центрі Шептицького Українського католицького університету Громадянська мережа “Опора” проводить тренінг “Демократія – це не лише вибори. Тоді яке значення має наш голос поза днем голосування?“.

Тренінг відбувається в рамках “Майстерні виборчих практик”, яку започаткувала Громадянська мережа ОПОРИ у Львові у 2018 р. Це відкрита платформа для популяризації та обговорення належних практик громадської участі у виборчому процесі та демократичних стандартів виборів. Одним із завдань Майстерні є розвінчування міфів та стереотипів про голосування та виборчий процес загалом.

Впродовж квітня-червня 2018 року заплановано провести серію інтерактивних тренінгів у кількох вищих навчальних закладах Львова та розкрити теми виборчого популізму і маніпуляцій, зловживання адміністративними ресурсами, значення демократії участі, інструментів громадського спостереження за виборами.

Просимо зареєструватися для участі у тренінгу. Кількість місць обмежена, так як тренінговий формат не розрахований не велику кількість учасників. Ми надішлемо Вам підтвердження щодо участі.

Місце і час проведення: 17 травня 2018 р. о 15:00 у Центрі Шептицького УКУ за адресою м. Львів, вул. Козельницька, 4.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном (032) 254-61-63 або пишіть нам на lviv@opora.org.ua.