Анонс: «Вибори-2014: інструменти для спостереження та навчання»

Дата: 14.05.2014

У четвер, 15 травня, Громадянська мережа ОПОРА та Комітет виборців України проводять презентацію просвітницької кампанії щодо позачергових виборів Президента України.

Основну увагу на заході організатори приділять темі залучення громадськості до виборчого процесу шляхом організації професійного спостереження та повідомлення про порушення, зафіксованих на дільницях.

Експерти нададуть вичерпний перелік інформаційних та інтерактивних веб-ресурсів, які протягом виборчої кампанії і безпосередньо 25 травня допоможуть виборцям дізнатись про свої виборчі права та виборчі процедури, унеможливити фальсифікації та забезпечити чесне волевиявлення.

Окрім того, експерти КВУ та ОПОРИ розкажуть про можливості для онлайн-навчання членів дільничних виборчих комісій через сайт «Виборком», спеціалізовані вебінари та інформаційні матеріали, які знадобляться у день виборів.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та засобів масової інформації, неформальних об’єднань, громадські активісти, працівники штабів та члени виборчих комісій усіх рівнів.

Учасники заходу:
• Оксана Дащаківська, виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців України»
• Ірина Швець, член координаційної ради Львівського представництва Громадянської мережі ОПОРА

Дата проведення: 15 травня 2014 року.
Місце проведення: Львівський прес-клуб, просп. Шевченка, 11
Початок: 11:00

Контактна інформація:
Ірина Швець
i.shvets@opora.org.ua, 032 254 61 63

Просвітницька кампанія здійснюється у рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців», що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за підтримки Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку і Міністерства закордонних справ Норвегії.