Cекретар ОВК взяла самовідвід, щоб не представляти Партію регіонів

Дата: 09.09.2014

На першому засіданні окружної виборчої комісії №121 (центр – м. Дрогобич) секретар ОВК після складання присяги заявила про самовідвід. Причина – їй соромно, що вона заявлена в ОВК від Партії регіонів. 

Секретар комісії Тимик Христина Любомирівна повідомила, що після того, як дізналася, що буде членом ОВК від ПР, відмовилась бути членом комісії від цієї партії через теперішнє негативне її суспільне сприйняття.

Офіційну заяву про самовідвід Христина Тимик мала написати після закриття засідання окружної комісії. Але вона не зробила цього на засіданні через те, щоб можна було оформити протокол № 1, оскільки юридично вона стала секретарем ОВК після складання присяги і повинна була оформити протокол про початок роботи ОВК, зафіксувати факт складання присяг членами ОВК.

Факту написання заяви і прийняття її головою поки не зафіксовано.

Нагадаємо, що 5 вересня ЦВК утворили 213 окружних виборчих комісій (ОВК) із представників чотирьох парламентських партій і 21 політичної партії, кандидати від яких брали участь у попередніх парламентських виборах у 2012 р.

Додаткова інформація:
Ірина Швець, прес-секретар кампанії спостереження у Львівській області – 063 628 68 40.
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.