В Україні розпочато збір коштів на проведення акції пам`яті Георгія Гонгадзе

Дата: 04.09.2008

16 вересня в Києві відбудеться четверта акція пам`яті журналіста Георгія Гонгадзе. Акція і надалі відбуватиметься без піару окремих організацій чи осіб. Єдине прізвище, яке доведеться вказати, це – невідома широкому загалу дівчинка для того, щоб отримувати пожертви через перекази.

Наразі, на проведення акції зібрано 820 гривен. Проте цього замало (Повний кошторис акції ви можете побачити, пройшовши за цим посиланням). І великі надії організатри заходу покладають саме на Львів і західні регіони.

Кошти можна надсилати за допомогою платіжних систем «Western Union» (з-за кордону) та «Аваль-Експрес» (з України).

Одержувач коштів – Чепура Катерина Петрівна (CHEPURA KATERYNA). Її адреса: м. Київ, Райдужна 35, кв. 64, поштовий індекс – 02218, телефон +380661365984.
Після надсилання коштів слід зателефонувати їй та/або написати на електронну адресу velyka@gmail.com суму переказу, в якій валюті, ім”я та прізвище того, хто надсилає кошти, країну, з якої надсилаються кошти, контрольний номер переказу. Можна також надіслати їй ці дані sms-повідомленням.

Ми знаємо, що у нашому місті є багато людей, які готові переказати навіть невелику (1, 2, 5 грвн.) суму на проведення акції. Звісно, вам не зручно переказувати такі суми через банківські перекази. Саме тому ми пропонуємо приносити невеликі пожертви у офіс Громадянської мережі ОПОРА за адресою вул. Наливайка, 7/6, а ми перерахуємо остаточну суму організаторам.