Громадянська кампанія ПОРА! – 5 років тому

Дата: 27.03.2009

Наліпка Що таке кучмізм? дала офіційний старт Громадянській кампанії ПОРА

Рівно пять років тому, в ніч з 28 на 29 березня у сімнадцяти регіонах України стартувала Громадянська кампанія ПОРА! Через девять місяців почалась революція.

З того часу відбулось багато змін як в Україні, так і в середовищі, яке передало дух змін та хвилю свободи мільйонам українців. Більшість з нас покинули громадський сектор і зайнялись власним життям. Хтось залишив Україну з метою побачити світ, отримати нові знання та враження і повернутися. А хтось і далі стежить за ритмом життя, намагаючись знайти в ньому чергові загрози і локалізувати їх. Всі ми різні, в кожного з нас своя доля. Проте девять місяців 2004 року у нас були не просто спільні акції. У нас була ідея.

Уривок з першого прес-релізу Громадянської кампанії ПОРА:

«Настав час для всіх громадян нашого краю активно діяти для вирішення нагальних проблем, що лихоманять суспільство протягом років. Метою кампанії ПОРА! є створення «соціальної блискавки», що пробудить інтерес громадян України до політичних процесів, які відбуваються навколо; спонукає людей замислитися над своїм буттям, усвідомити ситуацією в країні і знайти можливості для зміни цього становища, застосовуючи демократичні важелі. Кампанія ПОРА!, що триватиме сім місяців, сягне кожної родини в Україні і за її межами.»

У спільноті колишніх активістів ГК ПОРА! в одній із соціальних мереж обговорювали питання «Чи сумуєте ви за тими шаленними днями у Порі?». Я думаю, що більшість порівців не сумують. Навіщо сумувати за хорошим? Треба робити ще краще. А чи бажаємо ми повторення? Повторення призводить до звикання. Такий рух як Громадянська капманія ПОРА! в Україні зявиться ще не скоро. Хоча… все залежить тільки від нас.

Я ж хочу просто передати вітання всім, хто тим чи іншим чином був причетний до Громадянської кампанії ПОРА! Памятайте. Живіть. Думайте. Наші блискавки ще попереду.

Ну і як годиться, подарунки:

Архівний фотоальбом ГК ПОРА!


Практично повністю збережена архівна версія сайту Громадянської кампанії ПОРА! Просто виберіть рік та клацніть на потрібний місяць і ви побачите знайому сторінку kuchmizm.info того періоду.


Офіційний гімн Громадянської кампанії ПОРА: