Дитячий благодійний фестиваль «Забавдень» збирає друзів

Дата: 27.05.2009

Перший дитячий благодійний фестиваль «Забавдень»

30 травня свої двері ласкаво відкриває Перший дитячий благодійний фестиваль «Забавдень», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Мета «Забавдня» – запровадити у Львові традицію святкування Дня дитини, під час якого усі діти із звичайних сімей та сиротинців матимуть однаковий доступ до навчання та розваг.

Організатори фестивалю (а це – Громадянська мережа ОПОРА, творче об’єднання «КАКТУС», Міський палац культури ім. Г. Хоткевича, ЦНВ ім. С. Бандери та НСОУ Пласт) запропонують неймовірні розваги для дітей та їх батьків протягом двох днів:

30 травня, субота:

Пригодень – об 11:00 стартує квест для дітей у парку ім.І. Франка. Сам квест створений за мотивами українського фентезі «Поява чародія» Остапа Кушніра. Кожний учасник квесту тримає у подарунок книжку з автографом автора.

Дивисьдень – о 14:00 у Палаці мистецтв відкриється виставка дитячих художніх інсталяцій, фотографій та відеоробіт „Територія дітей”. За задумом організаторів, на виставці експонуватимуться роботи дітей із інтернатів та художнього школи ім. Новаківського. Окрім цього, на виставці будуть представлені роботи фотографа Олександра Швеця, який сам є виходцем школи-інтернату.

Легендень – о 17:00 розпочинаються „Казкові читання” у міському Палаці культури ім. Г. Хоткевича. Казкарі зі всієї України розказуватимуть казки львівським дітям, які пізніше зможуть їх перечитати у книжках, наданих Форумом видавців Львова та видавництвом «Апріорі».

31 травня, неділя:

Святдень розпочнеться зі святкової Служби Божої за здоров’я українських дітей у храмах Львова.

Розвийдень – з 14 до 19 години у міському Палаці культури ім. Хоткевича відбудеться дитяче свято з мистецькими майстер-класами, художніми пленерами та святковим концертом для дітей.

Непрогавдень – «Забавдень» завершиться благодійним аукціоном (16:00, кав’ярня «Мапа»), на якому будуть виставлятися лоти від відомих культурних діячів, зокрема майстрині Інни Івасюк, учасників об’єднання КАКТУС, Анатолія Франка (завідувач кафедри художніх виробів з металу ЛНАМ), Олеся Звіра (завідувач кафедри художніх виробів зі скла ЛНАМ), художника Івана Драгана, графіка Богдана Пікулицького та коваля Антона Парамбуля. За гроші, зібрані на аукціоні, буде організовано літній табір для дітей із соціально незахищених категорій.

Контактна особа: Василина Думан – 8 063 628 68 66.