Медіа-ресурсний центр для НУО у місті Львові — поговоримо за кавою

Дата: 10.11.2008

Cup of coffee - http://www.hh.taxandfigures.comШановні представники третього сектору Львівщини, Громадянська мережа ОПОРА пропонує вам обговорити доцільність створення єдиного координаційного центру діяльності третього сектору медійного та ресурсного спрямування. Передусім, пропонуємо звернути увагу на наступне.

Ми сьогодні:

  • кілька десятків потужних організацій, які працюють у своєму полі та рідко перетинаються з іншими організаціями;
  • автономні центри інформації та накопичення знань, на основі кожної окремої організації;
  • працюємо у своєму власному інформаційному полі третього сектору та влади, яке рідко коли доходить до межі інформаційного поля пересічних мешканців Львівщини;
  • замкнені на своїх проблемах: діємо локально і думаємо локально;

Ми повинні бути:

  • кількома десятками потужних організацій. Які працюють в спільному полі кожен над своїм напрямком;
  • спільним інформаційним та навчальним центром;
  • цікавими, відкритими та доступними для пересічного мешканця Львівщини;
  • відкритими для всіх проблем, вирішуючи їх спільно і почергово: діємо локально, думаємо глобально;

Логічними кроками до мети „Ми повинні бути“ є: а) навчання лідерів та активістів організацій спільної роботи, б) формування спільного інформаційного та навчального центру, в) становлення „звички“ бути інформаційно відкритими для зовнішнього середовища та брати ініціативу поширення інформації на себе, г) виробити, прийняти та зрозуміти регіональні норми роботи третього сектору задля спільної постановки глобальних проблем та вирішення їх шляхом подолання місцевих.

На думку Львівського представництва Громадянської мережі ОПОРА можливим методом досягнення мети, який вбере в собі всі вищеперераховані кроки є створення медіа-ресурсного центру.

Проте, ми вже неодноразово були свідка створення подібних центрів, які в результаті не призвели до конкретних результатів. То де помилка? Ми вважаємо що вона ховається в наступному:

  • всі наявні центри медіа чи ресурсного спрямування створювалися з ініціативи однієї або кількох людей і не мали загальної підтримки;
  • всі наявні центри медіа чи ресурсного спрямування мали чітко визначений напрямок діяльності і не відходили від нього, що спричиняло до їх вузької спеціалізації;
  • всі наявні центри медіа чи ресурсного спрямування працювали на обмежене коло організацій;
  • всі наявні центри медіа чи ресурсного спрямування не орієнтувалися на громадськість;
  • жоден з наявних центрів медіа чи ресурсного спрямування не брав на себе ініціативу становлення об”єднуючи компонентом для представників третього сектору регіону.

Залишається питання: яким повинен бути ідеальний центр медіа чи ресурсного спрямування? Чи потрібен він львівському третьому сектору? У якому форматі?

Для відповіді на ці запитання Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА запрошує усіх бажаючих на „Кавовий стіл“.

Дата: четвер, 14 листопада, 2008 р., 19:00
Місце: офіс Львівського представництва Громадянської мережі ОПОРА, вул. Наливайка, 7/6
З собою мати гарний настрій і конструктивні думки.

Про свою присутність просимо повідомити заздалегідь, надіславши підтвердження на адресу juta[at]opora.org.ua. До зустрічі.