Електронні петиції у Львові: (не)дієвий інструмент громадської участі
Протягом 8 років у Львові діє механізм подання електронних петицій до Львівської міської ради. Поступово цей інструмент удосконалювали тематично, встановлюючи…
Шановні представники третього сектору Львівщини, Громадянська мережа ОПОРА пропонує вам обговорити доцільність створення єдиного координаційного центру діяльності третього сектору медійного та ресурсного спрямування. Передусім, пропонуємо звернути увагу на наступне.
Ми сьогодні:
Ми повинні бути:
Логічними кроками до мети „Ми повинні бути“ є: а) навчання лідерів та активістів організацій спільної роботи, б) формування спільного інформаційного та навчального центру, в) становлення „звички“ бути інформаційно відкритими для зовнішнього середовища та брати ініціативу поширення інформації на себе, г) виробити, прийняти та зрозуміти регіональні норми роботи третього сектору задля спільної постановки глобальних проблем та вирішення їх шляхом подолання місцевих.
На думку Львівського представництва Громадянської мережі ОПОРА можливим методом досягнення мети, який вбере в собі всі вищеперераховані кроки є створення медіа-ресурсного центру.
Проте, ми вже неодноразово були свідка створення подібних центрів, які в результаті не призвели до конкретних результатів. То де помилка? Ми вважаємо що вона ховається в наступному:
Залишається питання: яким повинен бути ідеальний центр медіа чи ресурсного спрямування? Чи потрібен він львівському третьому сектору? У якому форматі?
Для відповіді на ці запитання Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА запрошує усіх бажаючих на „Кавовий стіл“.
Дата: четвер, 14 листопада, 2008 р., 19:00
Місце: офіс Львівського представництва Громадянської мережі ОПОРА, вул. Наливайка, 7/6
З собою мати гарний настрій і конструктивні думки.
Про свою присутність просимо повідомити заздалегідь, надіславши підтвердження на адресу juta[at]opora.org.ua. До зустрічі.