Електронні петиції у Львові: (не)дієвий інструмент громадської участі
Протягом 8 років у Львові діє механізм подання електронних петицій до Львівської міської ради. Поступово цей інструмент удосконалювали тематично, встановлюючи…
Кажуть, тут колись був торгівельний пасаж. Ще до війни. А потім німецьким снарядом будівлю рознесло вщент.
Сьогодні ж це місце вже не впізнати.
Вже ось кілька років підряд заробляють винахідливі підприємці, які розмістили рекламні щити позаду пам`ятника Міцкевичу. Це місце чи не найчастіше після Оперного фотографують туристи. Проте окрім реклами і самого Міцкевича на фото пустка – голі оббиті стіни. Саме тут і була колись втрачена навіки будівля, колишній офіс Львівської організації Національної спілки художників України. Саме представники цієї організації першими забили тривогу. А було чого: робочі і крани дісталися до старих пивниць – єдиної вцілілої конструкції старого будинку. Тепер і вони під загрозою знищення, щоправда вже сучасності.
За металевим парканом нікого немає, окрім вівчарки, доволі погрозливого вигляду. Собака постійно нагадує про свою присутність далеким принишклим гарчанням. Місцеві будівельники постійно обіцяють розповісти і про мету робіт, і про кінцеву ціль, але обіцянки і надалі залишаються тільки обіцянками. А час пливе. Певно, кривобокому “Укрссоцбанку” одиноко на своєму місці, поруч зі старими спорудами 18-19 ст. Хтось вирішив, що ситуацію треба міняти. От тільки чи буде цей “хтось” потім відповідати за свої діяльність чи бездіяльність. Всі мовчать.