ОСББ: робоча зустріч у Львові

Дата: 02.04.2009

ОСББ: робоча зустріч у Львові

1 квітня у Львові відбулась робоча зустріч між керівниками ОСББ Києва та Львова. Ініціатором зустрічі став Василь Коцюк, голова Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Сихівчани». Метою зустрічі був обмін досвідом у вирішенні практичних проблем функціонування ОСББ. До участі у зустрічі були запрошені керівники ОСББ та ЖКГ Львова та Києва, представники Спілки власників житла України. Організацією події займались представники Громадянськї мережі ОПОРА.

Зустріч розпочалась з короткої екскурсії територією АОСББ «Сихівчани» та огляду ремонтних робіт, що другий рік ведуться у будинках Асоціації, створеної у кінці 2007 року.

Після цього відбулась тривала дискусія, під час якої було піднято, зокрема, проблему розрахунку та затвердження тарифів для обслуговування будинків, труднощі отримання акту на право власності на прибудинкову територію, складність оформлення договорів з надавачами послуг.

У ході обговорення було виявлено чимало спільного у практиках роботи ОСББ Львова та Києва, зокрема щодо оформлення обслуговуючого персоналу та збільшення території обслуговування з метою покращення рівня послуг та відстоювання інтересів мешканців.

Учасники зустрічі зійшлись на необхідності внесення змін до законодавчих актів, що регулюють діяльність ОСББ, особливо що стосується питання передачі будинку на баланс, відведення прибудинкової території та оформлення стосунків ОСББ з надавачами послуг.

Зустріч відбулась в рамках роботи Коаліції за реформування житлово-комунального господарства з метою обміну кращими практиками між найбільш успішними ОСББ різних міст України.

Фото із заходу:

OSBB1