Пам`ятаємо: Ганні Політковській 50 років

Дата: 30.08.2008

Сьогодні, 30 серпня, виповнюється 50 років від дня народження відомого правозахисника і журналіста – Ганни Семенівни Політковської (Мазепи)

За свою любов до людей, до життя, за намагання зрозуміти всіх і знайти винних її вбили: 7 жовтня 2006, в день народження президента Путіна, в під’їзді власного будинку за адресою вул. Лісова, будинок 8/12. “За даними правоохоронних органів, близько 16:15, коли Політковська входила в ліфт, «невідомий у темному одязі» вистрілив їй один раз у груди, після чого зробив три постріли в голову. Її тіло виявила сусідка в 17:10. Прибулі на місце події співробітники міліції знайшли в ліфті кинутий пістолет ПМ і чотири гільзи.” Wikipedia

“Она была женственной. Умела очаровательно смеяться удачной шутке и плакать от несправедливости. Но любую несправедливость — по отношению к кому бы то ни было — она воспринимала как личного врага. И боролась с ней до последней возможности.” politkovskaya.novayagazeta.ru

Однак несправедливість виявилась сильнішою. І сьогодні Ганні Семенівні несуть квіти… до могили на Троєкурівському кладовищі. А несправедливість продовжує насаджувати “мир” – вбиваючи дітей, руйнуючи домівки і що основне – формуючи в головах мільйонів росіян обличчя нового “ворога”.

Ми пам`ятаємо її – вічно молодою, сильною, рішучою. Два роки тому російський народ втратив велику людину. І обов’язок кожного з нас – не дати її словам та крокам вицвісти на сторінках підручників з історії.