Плюс один!

Дата: 14.12.2009

Плюс один - Громадянська мережа ОПОРА - нам чотири роки

Кажуть, для того, аби дитина набула усіх рис, необхідних для самостійного, успішного, відповідального життя, до трьох років вона повинна керуватись виключно власною цікавістю та бажанням пізнавати світ. І не дай Боже заважати їй у цьому.

І ми, Громадянська мережа ОПОРА, протягом перших трьох років діяльності випробовували себе у різних сферах: займалися збереженням історико-архітектурної спадщини, протидіяли незаконним забудовам, працювали над розробкою Доктрини громадянського суспільства, сприяли реформуванню житлово-комунального господарства. Ми організовували громадський контроль за виборами різних рівнів, моніторили впровадження зовнішнього незалежного оцінювання та спостерігали за вступними кампаніями у ВНЗ. Ми робили багато цікавих речей та намагались всюди бути корисними.

Чим же ж цей 4 рік відрізняється від попередніх? Як і в процесі виховання перехід за межу трирічного віку означає розвиток цілеспрямованості, зміцнення дисципліни та самоконтролю, так і ми стали професійнішими, серйознішими, відповідальнішими та досвідченішими. І продовжуємо розвиватись з користю для себе та України.

Гарного вам усім настрою! А нам – подальшого росту. З Днем народження, ОПОРА!