Про організацію

Дата: 25.06.2008

Громадянська мережа «ОПОРА» є позапартійною та фінансово незалежною загальнонаціональною мережею активістів, громадських організацій, неінституціоналізованих об’єднань громадян, органів самоорганізації населення з горизонтальною (мережевою) структурою та самоврядним управлінням на засадах багатолідерності.

Учасниками мережі можуть бути усі, хто з власної волі бажає до неї долучитися і брати участь в її діяльності. Всі учасники погоджуються діяти в рамках загальної стратегії мережі та стратегій реалізації окремих проектів/кампаній, дотримуватися принципів діяльності, вимог щодо управління та структурної уніфікації, корпоративного стилю.

Місія Громадянської мережі “ОПОРА” складається із двох взаємопов’язаних складових, які є запорукою розвитку незалежної демократичної України: Побудова суспільства на принципах і засадах публічної політики i Посилення громадянської активності

В довготривалій перспективі мережа покликана структурувати людей та ініціативи, які були залучені до діяльності, до формування загальнонаціональної мережі громадянського представництва та структурування суспільства, спрямованого на інтеграцію європейських демократичних цінностей.

Ми бачили, що саме активність, солідарність та відповідальність українських громадян, втілені на Майдані, перетворили багатотисячну юрбу в один злагоджений організм, який знав, чого хоче і як цього досягти. Саме ці три чинники показали світові нове обличчя України. Саме ці три чинники мають стати ОПОРОЮ подальшого поступу нашої держави.

Ми впевнені, що діяльність громадських об’єднань, політичних партій, влади, бізнесу та засобів масової інформації повинна бути лише виявом існування різних ідеологій, різних шляхів, своєрідної спеціалізації заради поступу в досягненні єдиної для всіх мети – побудови політично та економічно сильної, стабільної, впливової, демократичної України.

ОПОРА повинна стати наріжним каменем тієї України, яку ми задекларували на Майдані – країни відповідальних громадян.

м.Київ, вул. Межигірська 3/7 оф.38
телефон: 8 (044) 425 31 55
факс: 8 044 425 31 55
E-mail: info@opora.org.ua
HTTP: www.opora.org.ua