Реєстрація громадських спостерігачів на ЗНО-2009: поїхали!

Дата: 13.04.2009

Відповідно до «Положення про громадський контроль за проведенням в Україні зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів і зарахуванням до вищих навчальних закладів» (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 01.04.2008 №284, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17.04.2008 №321/15012):

Громадський контроль за проведенням ЗНО та зарахуванням до ВНЗ здійснюють громадські організації, представники засобів масової інформації, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів, які зареєструвалися в Українському чи регіональних центрах оцінювання якості освіти.

Громадянська мережа «ОПОРА» вже зареєструвалась для проведення громадського контролю. Запрошуємо батьківські комітети, ЗМІ та громадські організації приєднатися до становлення та розвитку системи зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. Для участі у процесі спостереження заповніть анкету:

Анкета (файл DOC, 216 кБ)

Та надішліть на скриньку o.strelyuk[at]opora.org.ua (замість [at] пишемо символ @) або ж на нашу поштову адресу: м. Львів, вул. Наливайка, 7/6, Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА.